W Poznaniu będzie można wziąć udział w warsztatach nt. technologii CIPP, a podczas wykładów i dyskusji omówione zostaną wątki związane m.in. z jakością wykładzin renowacyjnych, badaniami rękawów, najciekawszymi projektami z Polski i ze świata. Rozmowy dotyczyć będą też np. nowości w sprzęcie i technologii czy wytycznych odbiorowych, które w niedługim czasie zostaną zaprezentowane przez Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych (PSTB).

RTi Austria GmbH z główną siedzibą w Austrii to tak naprawdę aż siedem przedsiębiorstw budowlanych, rozbudowana sieć w całej Europie oraz działająca globalnie spółka produkcyjno-handlową NordiTube z własną produkcją rękawów w Belgii.

Grupa działa w zakresie budownictwa podziemnego od ponad 50 lat, a od 35 lat zajmuje się inspekcjami i bezwykopowymi renowacjami wszelkiego rodzaju rurociągów, takich jak np. ścieki, woda pitna, gaz i olej. Portfolio usług grupy RTi Rohrtechnik obejmuje wszystkie dostępne na rynku technologie bezwykopowego badania, czyszczenia, naprawy, renowacji i wymiany wszelkiego rodzaju rur oraz układania nowych rur, renowacji zbiorników, budownictwa wodnego w skupiskach osiedli oraz budowy wysypisk. W ten sposób dla każdego problemu z uszkodzonymi przewodami grawitacyjnymi oraz ciśnieniowymi o średnicach od 80 do 5500 mm można zaproponować optymalne rozwiązanie.

Szczegółowe informacje na temat zbliżającej się konferencji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także: CIPP „bije” kolejne rekordy. III Konferencja CIPP Technology Days