Produkcja rękawów służących do bezwykopowej renowacji podziemnych przewodów prowadzona jest w kilku etapach. Najpierw powstaje niezaimpregnowana wykładzina, potem następuje impregnacja, a finałem działań jest utwardzanie rękawa, co wykonuje się już w ramach zasadniczej renowacji poza zakładem producenta. Warto jednak pamiętać, że kluczową rzeczą dla poprawnego wykonania modernizacji sieci jest także kontrola jakości wykładzin.
Firma POliner sp. z o.o. weryfikację jakości prowadzi w kilku krokach. Pierwszym jest sprawdzenie materiałów na etapie dostaw do zakładu. W ramach drugiego dochodzi do kontroli w trakcie składania wykładziny „suchej”. Potem następuje sprawdzenie wykładziny nasączonej, a kolejnym krokiem jest badanie utwardzonego rękawa.
O szczegółach tych działań podczas VII Konferencji „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu” opowie przedstawicielka firmy Paulina Stopa. Tytuł wystąpienia to „Kontrola jakości wykładzin CIPP z włókna szklanego na przykładzie produktów firmy POliner Sp. z o.o.”.
VII Konferencja CIPP odbędzie się w dniach 11–13 stycznia 2023 r. w Zakopanem (Resort Nosalowy Dwór). W trakcie trzech sesji wygłoszonych zostanie kilkanaście referatów, a w planie jest także panel dyskusyjny. Uzupełnieniem obrad będą przygotowane przez organizatora Konferencji CIPP 2023 atrakcje. Na pierwszy dzień przewidziano zawody narciarskie na stoku Harenda i biesiadę, a elementem drugiego będzie wieczorny uroczysty bankiet.
Weź udział w Konferencji CIPP 2023 i przyjedź do Zakopanego. Szczegóły TUTAJ.
Przeczytaj także: Uprawnienia dla operatorów inspekcji TV – jak zacząć
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.