Już tylko 9 dni dzieli nas od wielkiego święta branży renowacji bezwykopowej – VII Konferencji CIPP2023, która w tym roku odbędzie się w Zakopanem w dniach 11-13 stycznia.
Fot. ims-robotics.de
Technologia CIPP to jedna z najpopularniejszych metod bezwykopowej odnowy rurociągów. Od kilku lat rynek CIPP rośnie i wszystko wskazuje na to, że ten trend utrzyma się w najbliższej przyszłości.
Wzrost popularności technologii wykładzin renowacyjnych CIPP (ang. Cured In Place Pipe) oznacza nie tylko rozwój sposobów wytwarzania wykładzin, ale także rozwój specjalistycznego sprzętu do ich montażu, czyszczenia i utwardzania.
Właśnie o tym aspekcie renowacji bezwykopowej uczestnicy Konferencji będą mogli posłuchać 12 stycznia podczaj jednej z trzech przewidzianych w trakcie wydarzenia sesji technicznych.
Niemiecka jakość i opatentowane rozwiązania
Piotr Krawczak, dyrektor handlowy firmy ARTEM zaprezentuje uczestnikom CIPP2023 możliwości robotów dedykowanych renowacji kanalizacji. Będą to urządzenia IMS Robotics Group specjalizującej się w rozwoju, konstrukcji i produkcji robotów.
Fot. ims-robotics.de
Niemiecka marka, której autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski jest firma Artem, to także jeden z liderów światowego rynku w dziedzinie robotów do przyłączy domowych. Szczególną wagę przywiązuje do profesjonalnej obsługi i jak najlepszej mobilności systemów. Firma posiada wiele opatentowanych rozwiązań, które sprawdzają się w eksploatacji, pozwalają na precyzyjną pracę i zapewniają wysoką sprawność urządzeń.
Konferencja CIPP – ważne spotkanie branży już po raz siódmy
Podczas trzech dni Konferencji CIPP – renowacja wykładzinami (rękawami) utwardzanymi na miejscu, w Zakopanem uczestniczy będą mieli okazję skorzystać nie tylko z fachowej wiedzy przedstawionej podczas wykładów, sesji technicznych i paneli dyskusyjnych. Równie ważne, ożywcze i inspirujące dla biznesu są rozmowy kuluarowe i spotkania przy stoiskach firmowych podczas dostępnej przez cały czas trwania konferencji, wystawy branżowej.
W otulonym śniegiem Zakopanem nie zabraknie także atrakcji. Pierwszego dnia konferencji organizatorzy przewidzieli zawody narciarskie na stoku Harenda oraz wieczorną biesiadę, która pozwoli się zrelaksować i zintegrować w branżowym środowisku, natomiast w czwartek odbędzie się elegancki bankiet z mnóstwem atrakcji i zabawą przy dźwiękach muzyki. Ponieważ konferencja zakończy się w piątek 13 stycznia 2023 r. istnieje możliwość przedłużenia swojego pobytu i spędzenia całego weekendu w sercu Tatr na indywidualnym zwiedzaniu, sportach zimowych lub degustowaniu regionalnych przysmaków.
Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie - szczegóły na stronie Konferencji – liczba miejsc limitowana!
Przeczytaj także: Swagelining, relining, cementowanie czy CIPP? Porównanie technologii bezwykopowych
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.