Partnerzy portalu

Roboty do zadań specjalnych w technologii CIPP

Opublikowano: 02-01-2023 Źródło: inzynieria.com

Już tylko 9 dni dzieli nas od wielkiego święta branży renowacji bezwykopowej – VII Konferencji CIPP2023, która w tym roku odbędzie się w Zakopanem w dniach 11-13 stycznia.


Fot. ims-robotics.de Fot. ims-robotics.de

Technologia CIPP to jedna z najpopularniejszych metod bezwykopowej odnowy rurociągów. Od kilku lat rynek CIPP rośnie i wszystko wskazuje na to, że ten trend utrzyma się w najbliższej przyszłości.

Wzrost popularności technologii wykładzin renowacyjnych CIPP (ang. Cured In Place Pipe) oznacza nie tylko rozwój sposobów wytwarzania wykładzin, ale także rozwój specjalistycznego sprzętu do ich montażu, czyszczenia i utwardzania.


Właśnie o tym aspekcie renowacji bezwykopowej uczestnicy Konferencji będą mogli posłuchać 12 stycznia podczaj jednej z trzech przewidzianych w trakcie wydarzenia sesji technicznych.

Niemiecka jakość i opatentowane rozwiązania

Piotr Krawczak, dyrektor handlowy firmy ARTEM zaprezentuje uczestnikom CIPP2023 możliwości robotów dedykowanych renowacji kanalizacji. Będą to urządzenia IMS Robotics Group specjalizującej się w rozwoju, konstrukcji i produkcji robotów.

Fot. ims-robotics.de Fot. ims-robotics.de

Niemiecka marka, której autoryzowanym dystrybutorem na terenie Polski jest firma Artem, to także jeden z liderów światowego rynku w dziedzinie robotów do przyłączy domowych. Szczególną wagę przywiązuje do profesjonalnej obsługi i jak najlepszej mobilności systemów. Firma posiada wiele opatentowanych rozwiązań, które sprawdzają się w eksploatacji, pozwalają na precyzyjną pracę i zapewniają wysoką sprawność urządzeń.

Konferencja CIPP – ważne spotkanie branży już po raz siódmy

Podczas trzech dni Konferencji CIPP – renowacja wykładzinami (rękawami) utwardzanymi na miejscu, w Zakopanem uczestniczy będą mieli okazję skorzystać nie tylko z fachowej wiedzy przedstawionej podczas wykładów, sesji technicznych i paneli dyskusyjnych. Równie ważne, ożywcze i inspirujące dla biznesu są rozmowy kuluarowe i spotkania przy stoiskach firmowych podczas dostępnej przez cały czas trwania konferencji, wystawy branżowej

W otulonym śniegiem Zakopanem nie zabraknie także atrakcji. Pierwszego dnia konferencji organizatorzy przewidzieli zawody narciarskie na stoku Harenda oraz wieczorną biesiadę, która pozwoli się zrelaksować i zintegrować w branżowym środowisku, natomiast w czwartek odbędzie się elegancki bankiet z mnóstwem atrakcji i zabawą przy dźwiękach muzyki. Ponieważ konferencja zakończy się w piątek 13 stycznia 2023 r. istnieje możliwość przedłużenia swojego pobytu i spędzenia całego weekendu w sercu Tatr na indywidualnym zwiedzaniu, sportach zimowych lub degustowaniu regionalnych przysmaków. 

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie - szczegóły na stronie Konferencji – liczba miejsc limitowana!

Przeczytaj także: Swagelining, relining, cementowanie czy CIPP? Porównanie technologii bezwykopowych

Foto, video, animacje 3D, VR

Twój partner w multimediach.

Sprawdź naszą ofertę!