Partnerzy portalu

Interpretacja wyników a zgodność wykładziny CIPP z projektem

Opublikowano: 03-01-2023 Źródło: inzynieria.com

W minionym roku w branży bezwykopowej doszło do dwóch ważnych wydarzeń. Najpierw zakończono prace nad wytycznymi pt. „Badania odbiorowe wykładzin CIPP instalowanych w rurociągach sieci i instalacji zewnętrznych”, a następnie Polskie Stowarzyszenie Technologii Bezwykopowych (PSTB) podjęło decyzję o rozpoczęciu działań mających na celu stworzenie wytycznych projektowych dla wykładzin CIPP.


Renowacja wykładziną CIPP przeprowadzona przez firmę Blejkan. Fot. Quality Studio Renowacja wykładziną CIPP przeprowadzona przez firmę Blejkan. Fot. Quality Studio

Do obu zagadnień w trakcie Konferencji CIPP 2023 nawiąże dr inż. Bogdan Przybyła z Politechniki Wrocławskiej. W ramach prezentacji przypomniane zostaną podstawowe założenia opracowanych już wytycznych PSTB. Poza tym ekspert omówi zagadnienia problematyczne wynikające z założeń i sposobu prowadzenia badań, mające istotne znaczenie w interpretacji wyników dla stwierdzenia zgodności wykładziny z założeniami projektowymi.

dr inż. Bogdan Przybyła, Politechnika Wrocławska. Warsztaty
dr inż. Bogdan Przybyła, Politechnika Wrocławska. Warsztaty


VII Konferencja CIPP odbędzie się w dniach 11–13 stycznia 2023 r. w Zakopanem (Resort Nosalowy Dwór). W trakcie trzech sesji wygłoszonych zostanie kilkanaście referatów, w planie jest także panel dyskusyjny. Uzupełnieniem obrad będą przygotowane przez organizatora Konferencji CIPP 2023 atrakcje. Na pierwszy dzień przewidziano zawody narciarskie na stoku Harenda i biesiadę, a elementem drugiego będzie wieczorny uroczysty bankiet.

Weź udział w Konferencji CIPP 2023 i przyjedź do Zakopanego. Szczegóły TUTAJ.

Przeczytaj także: Uprawnienia dla operatorów inspekcji TV – jak zacząć

Konferencje Inżynieria

WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE

Sprawdź najbliższe wydarzenia