Partnerzy portalu

Konferencja Bezwykopowa Budowa – brakujące ogniwo w kalendarzu wydarzeń inżynieryjnych

Opublikowano: 16-01-2024 Źródło: inzynieria.com

Już na przełomie lutego i marca 2024 r. w Przegorzałach – malowniczym zakątku Krakowa – odbędzie się inauguracyjna edycja Konferencji Bezwykopowa Budowa organizowana przez Wydawnictwo Inżynieria. Konferencja wypełnia lukę w kalendarzu wydarzeń inżynieryjnych, w którym do tej pory brakowało platformy wymiany wiedzy i doświadczeń dedykowanej specjalistycznemu sektorowi inżynierii bezwykopowej wykorzystywanej w budownictwie.


Konferencja Bezwykopowa Budowa Konferencja Bezwykopowa Budowa

Zapraszamy na premierową Konferencję Bezwykopowa Budowa, która odbędzie się w dniach od 29 lutego do 1 marca 2024 r. w Krakowie. Zastanawialiśmy się nad jej organizacją od długiego czasu. Teraz czujemy się w pełni gotowi, by zgromadzić przedstawicieli wykonawców, dostawców, producentów i inwestorów podczas wydarzenia w pełni poświęconego metodom bezwykopowego układania przewodów – mówi Paweł Kośmider, prezes Wydawnictwa Inżynieria oraz przewodniczący znanych od lat konferencji CIPP „Renowacja Wykładzinami (Rękawami) Utwardzanymi na Miejscu” oraz „Inżynieria Bezwykopowa”.

Konferencja Bezwykopowa Budowa kierowana jest przede wszystkim do fachowców specjalizujących się w poszczególnych technikach takich jak: przeciski, przewierty sterowanych, HDD, mikrotunelowanie i direct pipe.

Uczetnicy Konferencji Inżynieria Bezwykopowa w 2023 r. Fot. Quality Studio Uczetnicy Konferencji Inżynieria Bezwykopowa w 2023 r. Fot. Quality Studio

Eksperci ze świata nauki i biznesu będą dzielić się wiedzą zarówno na poziomie elementarnym, jak i zaawansowanym. Pierwsza edycja dwudniowego wydarzenia będzie okazją, by skupić się na doborze technologii, poznać ciekawe projekty, najnowszy sprzęt i produkty, a także porozmawiać o systemach płuczkowych, recyklingu i oczyszczania oraz sterowania infrastrukturą podziemną.

Organizatorzy, chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania gości konferencji, zaprosili do stworzenia programu wydarzenia wszystkich zainteresowanych. Przygotowano zakres tematyczny, spośród którego można wybrać zagadnienia, które powinny znaleźć się w agendzie. 

Lista proponowanych tematów:

•    Dobór technologii w zależności od warunków
•    Techniczne szczegóły zastosowań metod bezwykopowego układania przewodów: przeciski, przewierty sterowane, HDD, mikrotuneling, direct pipe
•    Najciekawsze projekty i realizacje z Polski i świata
•    Przewody stosowane w projektach bezwykopowej budowy
•    Systemy płuczkowe
•    Systemy recyklingu i oczyszczania
•    Systemy sterowania infrastruktury podziemnej
•    Sprzęt i technologie używane do prac towarzyszących

Zgłoszeń tematów można dokonać TUTAJ.

Sprawdzona formuła WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE

Organizatorzy zadbają o to, by uczestnicy zdobyli cenną wiedzę, mogli rozwijać branżowy biznes i skorzystać z atrakcji. Podczas konferencji przewidziano czas na relaks i integrację w branżowym gronie. W zacieśnieniu relacji biznesowych lub nawiązaniu nowych kontaktów pomoże także dedykowana aplikacja mobilna ułatwiająca networking podczas konferencji. 

Dla uczestników, którzy zarejestrują się na konferencję do 19 stycznia 2024 r., przewidziano praktyczny upominek: zestaw składający się z termosu i kubka termicznego renomowanej marki Rockland. Dostępne są także rabaty za rejestrację większej ilości uczestników - zaczynają się już od 2 osób!

Rejestracji można dokonać TUTAJ
 

Foto, video, animacje 3D, VR

Twój partner w multimediach.

Sprawdź naszą ofertę!