Konferencja Bezwykopowa Budowa odbędzie się w dniach 29 lutego – 1 marca 2024 r. w Krakowie. Kierowana jest przede wszystkim do fachowców specjalizujących się w poszczególnych technikach takich jak: przeciski, przewierty sterowane, HDD, mikrotunelowanie i direct pipe. Eksperci ze świata nauki i biznesu będą dzielić się wiedzą zarówno na poziomie elementarnym, jak i zaawansowanym.
Zamek w Przegorzałach. Fot. Zinar Castle
Pierwsza edycja dwudniowego wydarzenia będzie okazją, by skupić się na doborze technologii, poznać ciekawe projekty, najnowszy sprzęt i produkty, a także porozmawiać o systemach płuczkowych, recyklingu i oczyszczania oraz sterowania infrastrukturą podziemną. Konferencja wypełnia lukę w kalendarzu wydarzeń inżynieryjnych, w którym do tej pory brakowało platformy wymiany wiedzy i doświadczeń dedykowanej specjalistycznemu sektorowi inżynierii bezwykopowej wykorzystywanej w budownictwie.
Integracja w zabytkowym zamku
Organizator, Wydawnictwo Inżynieria, zaprasza na to ważne wydarzenie do wyjątkowych miejsc na mapie Krakowa. Mało kto wie, że w mieście królów polskich oprócz zamku na Wawelu, znajduje się także drugi zamek.
Zamek w krakowskich Przegorzałach. Fot. Zinar Castle
Jego historia jest wprawdzie o wiele krótsza, ale równie intrygująca i niezwykła. Mowa o położonym na wzgórzu Zamku w Przegorzałach, z którego rozciąga się piękna panorama zakola Wisły, a w pogodne dni można dostrzec nawet Tatry. Jego historia sięga pierwszej połowy XX w. Autorem projektu był znany polski architekt Adolf Szyszko – Bohusz, główny konserwator Wawelu. Budowla została utrzymana w estetyce z okresu romantyzmu, stylizowanej na nadreńskie zamki. Wzgórze Zamkowe, na którym usytuowany jest obiekt, dzięki swojej lokalizacji stwarza unikalne możliwości wypoczynku w Krakowie. W przestrzeniach restauracyjnych Zamku w Przegorzałach odbędzie się nieformalna część wieczorna 29 lutego. Po dniu pełnym interesujących wykładów i dyskusji, uczestnicy konferencji będą mieli możliwość odpoczynku i relaksu w branżowym gronie i zacieśnienia relacji biznesowych lub nawiązania nowych kontaktów.
Urokliwy „brutal” w sercu Lasu Wolskiego
Drugim wyjątkowym miejscem, w którym odbywać będzie się część merytoryczna konferencji, jest położony zaledwie 200 m od zamku Hotel Forest. „Piękny brzydal” - te dwa słowa wypowiadane o obiekcie, oddają jego piękno i nieoczywisty charakter.
Hotel Forest w sercy Lasu Wolskiego. Fot. Hotel Forest
Ten niezwykły budynek znajdujący się w sercu Lasu Wolskiego, to przykład umiejętnego połączenia przeciwstawnych form przez architektów z Politechniki Krakowskiej, którzy zaprojektowali całość w duchu późnego nurtu modernizmu, zwanym brutalizmem. Budynek powstał jako Kolegium Polonijne Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Minimalizm, prosta forma, industrialny charakter oraz surowość materiałów nadały spójny charakter całej przestrzeni obiektu.
Wnetrza Hotelu Forest. Fot. Hotel Forest
To miejsce, usytuowane zaledwie 5 km od centrum Krakowa, otoczone jest pięknym lasem i przyciąga gości, którzy szukają nieoczywistych miejsc dających poczucie swobody i spokoju.
Oba obiekty znajdują się w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji: 10 km od lotniska w Balicach i tylko 5 km od obwodnicy Krakowa. Szczegółowe informacje na temat możliwości rezerwacji miejsc hotelowych znajdują się TUTAJ.
Sprawdzona formuła WIEDZA – BIZNES – ATRAKCJE
Organizatorzy zadbają o to, by uczestnicy zdobyli cenną wiedzę, mogli rozwijać branżowy biznes i skorzystać z atrakcji. Podczas konferencji przewidziano czas na relaks i integrację w branżowym gronie. W zacieśnieniu relacji biznesowych lub nawiązaniu nowych kontaktów pomoże także dedykowana aplikacja mobilna ułatwiająca networking podczas konferencji.
Dla uczestników, którzy zarejestrują się na konferencję do 19 stycznia 2024 r., przewidziano praktyczny upominek: zestaw składający się z termosu i kubka termicznego renomowanej marki Rockland. Dostępne są także rabaty za rejestrację większej ilości uczestników - zaczynają się już od 2 osób!
Rejestracji można dokonać TUTAJ
Przeczytaj także: Konferencja Bezwykopowa Budowa – brakujące ogniwo w kalendarzu wydarzeń inżynieryjnych
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.