HEADS sp. z o.o. od 1997 r. wspiera i szeroko propaguje rozwój technologii bezwykopowych w Polsce. W tym czasie firma osiągnęła wiodącą pozycję na rynku kierunkowych przewiertów horyzontalnych i mikrotunelowania. HEADS dostarcza nowoczesną technologię z zakresu inżynierii wiertniczej popartej wieloletnimi doświadczeniami na terenie całej Europy. Obejmuje ona nie tylko doradztwo w zakresie inżynierii płuczkowej, ale także produkcję i dostawę materiałów płuczkowych (wysokoaktywowane bentonity, polimery, środki specjalne). HEADS jest także producentem urządzeń do oczyszczania płynów wiertniczych. Dodatkowo w ofercie znajdują się narzędzia i osprzęt wiertniczy renomowanych firm. HEADS jest przedstawicielem amerykańskiego producenta pomp płuczkowych FMC Technologies, a także producentów sprzętu wiertniczego: Prime Horizontal, NOV, ColliDrill oraz AT Boretec. W ofercie znajduje się też osprzęt do urządzeń Ditch Witch, Vermeer, Tracto Technik, Case, Toro oraz American Augers.

XVII Konferencję „INŻYNIERIA Bezwykopowa” zainaugurują warsztaty, których tematem będą najpopularniejsze technologie bezwykopowe. Ich formuła – ABC – pozwoli na zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat ww. metod wszystkim, którzy mieli z nimi do czynienia w ograniczonym zakresie lub chcą uporządkować swoją wiedzę. Kolejne dwa dni zajmą obrady konferencyjne oraz pokazy technologii i rozwiązań bezwykopowych, zorganizowane na żywo na rozległym terenie zewnętrznym.


Organizator, Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., zaplanował wiele atrakcji. Wśród nich będzie m.in. wycieczka do Krakowa (więcej szczegółów niebawem) oraz biesiada. Jednym z najważniejszych punktów programu będzie, zorganizowane podczas uroczystej gali, rozdanie TYTANÓW oraz Tytanowych Laurów Inwestora – branżowych nagród, przyznawanych przez Wydawnictwo w różnych dziedzinach inżynierii od 17 lat.

Wszystkie informacje nt. Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”