MARPLAST swoje wyroby produkuje bez użycia wypełniaczy w postaci kwarcu czy węglanu wapnia, gwarantując najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań.

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to największe w Polsce spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W tym roku zorganizowana zostanie po raz 17. W dniach 11–14 czerwca br. Organizator, Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., ponownie zaprasza do Tomaszowic k. Krakowa.


Na początek tegorocznej „INŻYNIERII Bezwykopowej” zaplanowano warsztaty, w ramach których od podstaw przedstawione zostaną najważniejsze i najpopularniejsze technologie bezwykopowe. Oba pozostałe dni poświęcone będą w połowie na wykłady, a w połowie na pokazy i prezentacje na terenie zewnętrznym. Organizator zaplanował także wiele atrakcji, w tym m.in. wycieczkę do Krakowa oraz biesiadę.

Na koniec Konferencji, 13 czerwca, wręczone zostaną nagrody TYTAN oraz Tytanowe Laury Inwestora – branżowe nagrody, przyznawane przez Wydawnictwo w różnych dziedzinach inżynierii.

Wszystkie informacje nt. Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”