POLIMEROBETON.PL to wyłączny dystrybutor europejskiego lidera w produkcji polimerobetonu, firmy Meyer-POLYCRETE®. Firma oferuje kompleksową obsługę w zakresie projektowania i wykonawstwa kanalizacji z trwałego oraz odpornego na korozję polimerobetonu. Kompletny system, składający się rur i studni o przekrojach kołowych w zakresie średnic od DN250 do DN3200, uzupełniają przekroje niekołowe rur oraz konstrukcje studzienne o nieregularnych kształtach.

Tegoroczną edycję Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” rozpoczną warsztaty, zaplanowane w formule ABC, dotyczące najpopularniejszych metod no-dig. Pozwolą usystematyzować wiedzę stałym uczestnikom wydarzenia, a nowym – poznać od podstaw najpowszechniej stosowane technologie bezwykopowe.

Drugiego i trzeciego dnia konferencji odbędą się, tradycyjnie, obrady oraz pokazy technologii na żywo. Na wykłady i dyskusje zapraszamy w godzinach przedpołudniowych, natomiast na teren zewnętrzny, gdzie odbędą się prezentacje technologii bezwykopowych – po obiedzie. Przez cały dzień (i całą konferencję) otwarta będzie również strefa wystawiennicza, gdzie będzie można nawiązać nowe relacje biznesowe i podyskutować z przedstawicielami firm działających w branży bezwykopowej o niuansach technologii, produktów czy konkretnych realizacji.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie rozdanie nagród TYTAN w obszarze technologii bezwykopowych. Jury wybierze zwycięzców w pięciu kategoriach, a statuetki – Tytanowe Laury Inwestora – powędrują również do zamawiających. Więcej o tym wyjątkowym w branży wyróżnieniu można przeczytać tutaj.

Przez całą konferencję na uczestników czekać będzie także wiele atrakcji: od licznych konkursów i zabaw (w tym VR – wirtualna rzeczywistość), przez biesiadę i występ artystyczny podczas uroczystej gali, aż po wycieczkę do Krakowa. Szczegóły niebawem!

Wszystkie informacje nt. Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”