Spółka Gamm-Bud funkcjonuje od 1992 r. i zajmuje się głównie projektowaniem, wykonaniem oraz dostawami sprzętu dla potrzeb telekomunikacji, elektroenergetyki oraz zakładów gospodarki wodno-ściekowej, także w charakterze przedstawiciela – znanych firm krajowych i zagranicznych. Od 2002 r. zaopatruje firmy wodno-kanalizacyjne w sprzęt do bezwykopowych napraw sieci. Jest to również producent wdmuchiwarek do kabli światłowodowych oraz innego typu sprzętu potrzebnego przy wdmuchiwaniu kabli. Dla branży wod-kan firma produkuje: zadymiarki do wykrywania nielegalnych przyłączy, własny system napraw studni kanalizacyjnych oraz przyrządy do pomiaru szczelności kanalizacji.

Nowością w ofercie firmy są urządzenia dla technologii CIPP, które występują pod nazwą Green Dragon Products. W tym zakresie dostępne są nowe walce kalibrujące do rękawów oraz bębny inwersyjne wraz z niezbędnym osprzętem, szczególnie polecane do rękawów utwardzanych promieniowaniem LED UV.

Konferencję „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2019 rozpoczną warsztaty, zorganizowane w formule ABC, na temat najpopularniejszych technologii bezwykopowych. Tuż po ich zakończeniu odbędzie się wycieczka (szczegóły niebawem).

Drugiego dnia uczestnicy spotkają się w sali obrad, gdzie do pory obiadowej wysłuchać będzie można licznych referatów oraz wziąć udział w inspirujących dyskusjach. Po obiedzie goście konferencji zostaną zaproszeni na rozległy teren zewnętrzny, gdzie zaplanowano pokazy technologii bezwykopowych na żywo. Dzień zamknie wspólna biesiada połączona z atrakcjami.

Trzeciego dnia, po kolejnej porcji wystąpień, paneli dyskusyjnych i pokazów, odbędzie się natomiast uroczysta gala połączona z rozdaniem nagród TYTAN 2019. Rozstrzygniemy konkursy organizowane podczas konferencji, a na gości czekać będzie występ artystyczny oraz zabawa przy dźwiękach muzyki.

Ostatniego, czwartego dnia „INŻYNIERII Bezwykopowej” będzie można skorzystać z konsultacji technicznych.

Informacje na temat Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” znajdują się na stronie www wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”