Else jest handlowym, technicznym i serwisowym przedstawicielem firm IBAK, ASSMAN, BECK, NUOVA CONTEC, które to firmy są ważnymi, wiodącymi i rozpoznawalnymi na całym świecie producentami urządzeń przeznaczonych do telewizyjnej inspekcji kanalizacji, pojazdów do ciśnieniowego czyszczenia z odzyskiem wody oraz akcesoriów do napraw sieci kanalizacyjnych.

Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” to coroczne spotkanie uczestników rynku bezwykopowego oraz wod-kan. W tym roku wydarzenie odbędzie się już po raz 17. W programie m.in. warsztaty dotyczące najpopularniejszych technologii bezwykopowych, wykłady i panele dyskusyjne, pokazy technologii no-dig na żywo, wystawa, konsultacje techniczne, a także uroczysta gala z rozdaniem nagród TYTAN. Na uczestników czeka też sporo atrakcji, m.in. wspólna biesiada, wycieczka do Krakowa, VR (ang. virtual reality – wirtualna rzeczywistość) oraz konkursy i zabawy.

Podczas konferencji, w ramach akcji „Warto pomagać” odbędzie się także zbiórka środków finansowych oraz aukcja, z której dochód przekażemy Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Anna Dymna będzie też gościem specjalnym wydarzenia.

Więcej szczegółów na temat programu znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia.

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”