Co jednak również istotne, stosowanie technologii bezwykopowych umożliwia wykonywanie robót poniżej zwierciadła wody gruntowej, przez co te nie wymagają wykonania robót odwodnieniowych. O tych i wielu innych zaletach metod no-dig porozmawiać będzie można podczas konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2019, czyli jednego z największych wydarzeń dla branży bezwykopowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbędzie się ono już niedługo, tj. w dniach 11–14 czerwca br. w Tomaszowicach k. Krakowa.

Oprócz tradycyjnych obrad konferencyjnych, w planach są warsztaty dotyczące najpopularniejszych technologii bezwykopowej budowy i renowacji przewodów podziemnych, wystawa urządzeń, maszyn i innych produktów wykorzystywanych w pracach no-dig, pokazy technologii bezwykopowych na żywo, rozdanie branżowych nagród TYTAN 2019, aukcja charytatywna oraz liczne atrakcje, w tym wycieczka do Krakowa i wspólna biesiada.

Specjalne miejsce w programie zajmie sesja dotycząca CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu – którą swoim wykładem otworzy gość specjalny wydarzenia, Anna Dymna, założycielka i prezes Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

W organizację wydarzenia jako Srebrny Sponsor włączyła się firma Minova Ekochem S.A., która rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2005 r. w wyniku połączenia znanych od wielu lat na polskim rynku firm Minova Poland sp. z o.o. i Ekochem S.A. Oferuje ona swoim klientom efektywne i bezpieczne rozwiązania oparte na profesjonalnych i nowoczesnych technologiach materiałowych. Spółka korzysta z ponad 30–letniego doświadczenia specjalistów w dziedzinie chemii, inżynierii materiałowej, górnictwa i budownictwa. Firma zajmuje się produkcją wyrobów high-tech dla budownictwa ogólnego i specjalistycznego.

Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie www wydarzenia.

Przeczytaj także relację z XVI Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”