W tym roku „INŻYNIERIA Bezwykopowa” zorganizowana zostanie już po raz 18. Spotkanie odbędzie się w dniach od 8 do 10 września, w Dworze w Tomaszowicach niedaleko Krakowa. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i dyskusjach, posłuchać wykładów i obejrzeć pokazy technologii na żywo. Tegoroczną nowością będzie hybrydowa formuła Konferencji: osoby, które nie zdecydują się skorzystać z propozycji spotkania na żywo, będą miały możliwość uczestnictwa online, poprzez platformę akademia.inzynieria.com.

Organizatorem Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” jest Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o.

Każdego roku, wsłuchując się w Państwa potrzeby i sugestie, ulepszaliśmy formułę naszej Konferencji. W ubiegłym roku zaproponowaliśmy Państwu warsztaty ABC, wiele ciekawych wykładów i pokazów, a także wystawę – zapewniam, że tegoroczny program również pozwoli na zdobycie unikalnej wiedzy, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych kontaktów – mówi Paweł Kośmider, Przewodniczący Konferencji.

Wszelkie informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa”.

Przeczytaj także: Konferencja „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2020 w nowej hybrydowej formule