Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA to najważniejsze wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone bezwykopowej renowacji i budowie. Odbywa się cyklicznie już od 21 lat. Jubileuszowa, ubiegłoroczna edycja zgromadziła blisko 400 uczestników wydarzenia w Tomaszowicach pod Krakowem, natomiast z formuły online zdecydowało się skorzystać ponad 2000 unikalnych użytkowników
19. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA Fot. Quality Studio
W tym roku, podtrzymując tradycję, konferencja odbędzie się w zabytkowym Dworze w Tomaszowicach, niecałe 10 kilometrów od Krakowa. Eleganckie i urokliwe zabudowania dworu otoczone są 10 hektarowym parkiem z oryginalnie zachowanym drzewostanem dającym przyjemny cień w upalne letnie dni.
Trzydniowe święto branży bezwykopowej rozpocznie się we wtorek 13 czerwca i potrwa do piątku 15 czerwca.
Jedna konferencja = wiele możliwości
Jak co roku, uczestniczy będą mieli nieprzecenioną okazję do wzięcia udziału w warsztatach praktycznych, wysłuchania prelekcji oraz paneli dyskusyjnych z udziałem uznanych ekspertów ze świata nauki jak i doświadczonych praktyków.
20. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
Co roku biorą w niej udział przedstawiciele liderów branży reprezentujących stanowiska wszystkich stron procesu inwestycyjnego – od zamawiających, przez projektantów po producentów i wykonawców.
Zgłoś referat – zostań prelegentem #IB2023
Masz pytania, na które chciałbyś usłyszeć odpowiedzi? Ciekawi Cię jakiś bezwykopowy problem, o którym chciałbyś porozmawiać w gronie ekspertów? Uważasz, że jest ważny, branżowy temat, który powinien zostać poddany pod dyskusję?
20. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
Do końca lutego 2023 r. można zgłaszać tematy referatów lub sesji dyskusyjnych. Dołożymy wszelkich starań, aby były obecne podczas części merytorycznej najważniejszego wydarzenia w kalendarzu branży inżynierii bezwykopowej.
Zgłoszenia można dokonać poprzez FORMULARZ
Poznawanie nowości, nawiązywanie kontaktów
Międzynarodowa Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA to nie tylko wykłady i dyskusje. Dzięki wystawie i pokazom uczestnicy mają niepowtarzalną szansę, by w jednym miejscu zapoznać się z najnowszymi technologiami i produktami dostępnymi na rynku: poznać ich atuty i możliwości oraz sprawdzić na własne oczy efekty działania.
19. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
Na stoiskach firm produkcyjnych i wykonawczych – mieszczących się zarówno w budynku konferencyjnym, jak i na terenie wokół niego – każdy będzie mógł porozmawiać z ich przedstawicielami i zadać szczegółowe pytania. Po to, by nie przegapić żadnej okazji na rozwój swojego biznesu.
Goście specjalni inspirują do rozwoju
Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA obfituje w branżowe wystąpienia, dyskusje i atrakcje. Wzorem poprzednich lat, także podczas IB2023 pojawi się gość specjalny, którego wystąpienie dostarczy wiedzy i inspiracji przydatnych w biznesowej działalności, ale wykraczających poza zagadnienia ściśle związane z branżą. W 2022 gościem specjalnym był prof. Jerzy Bralczyk, który w brawurowy i zabawny sposób opowiadał jak bronić się przed manipulacją.
prof. Jerzy Bralczyk. 20. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
W 2019 roku z uczestnikami Konferencji swoimi doświadczeniami na polu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) dzieliła się Anna Dymna. Rok później gen. Mieczysław Bieniek na podstawie własnych doświadczeń pokazywał, że w czasach globalizacji można być skutecznym przywódcą w kryzysowych sytuacjach.
Kgo zaproszą organizatorzy w tym roku?... Dowiemy się niebawem.
Wiedza – Biznes – Atrakcje
Konwencja konferencji zakłada też liczne atrakcje dające możliwość nawiązywania nieformalnych kontaktów podczas kuluarowych spotkań oraz dobrej zabawy w branżowym gronie na wieczornych bankietach.
17. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
Tradycją jest, że drugiego dnia konferencji odbywa się uroczysta gala z muzyką na żywo podczas, której następuje rozdanie statuetek TYTAN w dziedzinie bezwykopowej budowy i renowacji.
TYTANY 2023 – kto tym razem zdobędzie prestiżowe nagrody inżynieryjne?
Tradycja przyznawania TYTANÓW narodziła się w 2003 r., podczas pierwszej edycji Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. W procesie wyboru laureatów konkursu Wydawnictwo Inżynieria, organizatora konkursu, niezmiennie wspiera grono branżowych ekspertów, którzy zasiadają w Jury przyznającym nagrody TYTAN.
Wraz z upływem lat do nagrody nominowano coraz większe liczby projektów, produktów i firm. To spośród nich wybrano do tej pory ponad 80 laureatów w łącznie siedmiu kategoriach; ponadto przyznano także cztery TYTANY Specjalne.
Laureaci TYTANÓW 2022. 20. Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Fot. Quality Studio
Od samego początku aż do teraz niezmiennie nagrody przyznawane są w trzech kategoriach:
• Projekt roku – nowa instalacja,
• Projekt roku – renowacja,
• Produkt roku.
Potem kategorie rozszerzono o Europejski projekt w technologiach bezwykopowych oraz Mały projekt bezwykopowy. Jak będą kategorie w tym roku – przekonamy się już wkrótce.
Jeśli nie możesz być w Tomaszowicach - dołącz ONLINE
Konferencja będzie odbywać się w trybie hybrydowym: można w niej uczestniczyć osobiście w Tomaszowicach k. Krakowa, jak również wziąć udział online – poprzez platformę Akademia Inzynieria.
Zapraszamy!
Przeczytaj także: Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Branża rośnie w siłę pomimo przeciwności losu
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.