Pierwszy dzień konferencji przeznaczono na pokazy technologii, drugi zostanie poświęcony wiedzy teoretycznej. Prelekcje wygłoszą branżowi specjaliści i badacze, będzie też czas na zadawanie pytań i dyskusje.

Część konferencyjna podzielona została na trzy sesje tematyczne: „Bezwykopowa Budowa”, „Bezwykopowa Renowacja” oraz debatę o badaniach odbiorowych CIPP poprzedzoną wykładem dr inż. Bogdana Przybyły z Politechniki Wrocławskiej.

Obrady rozpoczną się niezwykle ciekawym wykładem Pawła Szufleńskiego, który od ponad 18 lat pracuje w GAZ-SYSTEM S.A. w tym od 16 lat związany jest z działalnością badawczo-rozwojową o obszarze gazownictwa. Odpowiada za inicjowanie i koordynowanie projektów i inicjatyw badawczo-rozwojowych. 


Ekspert operatora gazociągów przesyłowych przedstawi informacje na temat planowanych i prowadzonych działań związanych z siecią przesyłową wodoru w Polsce. W ramach referatu zaprezentowane zostaną wyzwania związane zarówno z budową nowej infrastruktury do przesyłu wodoru, jak również w zakresie przystosowania wybranych fragmentów obecnej sieci przesyłowej gazu ziemnego na potrzeby transportu wodoru.

Warto przypomnieć, że 31 października br. GAZ-SYTEM ogłosi wyniki badania, na podstawie którego powstanie "Wodorowa Mapa Polski". Wyniki zostaną uwzględnione w planowaniu infrastruktury przesyłu wodoru.

Jakość, renoma i rozpoznawalność od ponad 20 lat – warto tu być!

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W ciągu kilkunastu lat zgromadziła łącznie tysiące osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podczas dorocznego święta branży bezwykopowej nigdy nie brakuje praktycznych warsztatów, interesujących prelekcji uznanych ekspertów, debat i dyskusji dotyczących najważniejszych tematów, ale również okazji do zabawy, odprężenia i nawiązania biznesowych kontaktów.

Zarejestruj się na Konferencję. Dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników - zaczynają się już od 2 osób.

XXII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa odbędzie się w dniach 11–13 czerwca 2024 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Zarejestruj się już dziś!

Przeczytaj także: Badania odbiorowe wykładzin CIPP – panel dyskusyjny na Konferencji Inżynieria Bezwykopowa