2 grudnia 2020 r. trzech ekspertów podzieliło się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie renowacji kanalizacji o dużych przekrojach podczas webinarium na akademia.inzynieria.com.

Mariusz Iwanejko z BLEJKAN S.A. przedstawił wachlarz technologii, dzięki którym można odnowić kanalizację grawitacyjną o dużej średnicy, Stanisław Szczekarewicz z GSG Industria sp. z o.o. zaprezentował temat projektowania renowacji kolektorów grawitacyjnych o dużych średnicach, a także doboru właściwej technologii renowacji, a Kryspin Kobyliński (BLEJKAN S.A.) omówił praktyczne aspekty renowacji wielkośrednicowych kolektorów grawitacyjnych, na przykładzie konkretnych realizacji (m.in. w Warszawie i Krakowie).

Każdy z uczestników webinarium może obejrzeć je teraz ponownie, logując się do Akademii Inżynierii na posiadane już dane.

Wszystkich, którzy nie zapisali się na wydarzenie, ale chcą się zapoznać z materiałami, zapraszamy do rejestracji na Akademii Inżynierii [kliknij TUTAJ]: nagranie webinarium również dla nich będzie dostępne!