Wzorem poprzednich lat, także podczas XX edycji Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA pojawi się gość specjalny. Będzie to prof. Jerzy Bralczyk, jeden z najwybitniejszych polskich językoznawców i specjalista od skutecznej komunikacji, który opowie o technikach perswazji i manipulacji językowej.
Prof. Jerzy Bralczyk Fot. raportcsr.pl
Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA obfituje w branżowe wystąpienia, dyskusje i atrakcje. Natomiast wystąpienia gości specjalnych mają dostarczać wiedzy i inspiracji przydatnych w bieżącej działalności, ale także wykraczających poza zagadnienia ściśle związane z branżą. W 2019 roku z uczestnikami Konferencji swoimi doświadczeniami na polu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) dzieliła się Anna Dymna. Rok później gen. Mieczysław Bieniek na podstawie własnych doświadczeń pokazywał, że w czasach globalizacji można być skutecznym przywódcą w kryzysowych sytuacjach.
Jak bronić się przed manipulacją
Podczas tegorocznej Konferencji prof. Jerzy Bralczyk podzieli się swoją wiedzą na temat sposobów perswazji i manipulacji językowej. Poruszy zagadnienia umiejętności rozpoznawania sytuacji i oczekiwań odbiorców, co jest ważnym elementem sztuki ich zjednywania. Przedstawi podstawowe zasady warunków skuteczności działań językowych, wnikliwie omówi, na czym polega perswazja bezpośrednia i pośrednia i w jaki sposób informacja może stać się narzędziem perswazji. Dotknie także problemu granic uczciwej perswazji.
Wystąpienia prof. Bralczyka, które odbędzie się 21 czerwca (wtorek), na zakończenie pierwszego dnia Konferencji, z pewnością dostarczy wskazówek, jak świadomie stosować perswazję w procesie komunikacji z klientami czy kontrahentami oraz jak bronić się przed manipulacją.
Aby wziąć udział w XX Międzynarodowej Konferencji, Wystawie i Pokazach Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA, należy ZAREJESTROWAĆ SIĘ na stronie konferencji.
Wiedza, pratykta, atrakcje
Na uczestników tegorocznej edycji Konferencji IB2022 czeka wiele branżowych atrakcji. Oprócz pokazów na żywo organizatorzy przewidzieli w programie warsztaty praktyczne, sesje techniczne, a także panele dyskusyjne. Dwa z nich dotyczyć będą konkretnych zagadnień z obszarów bezwykopowej budowy oraz bezwykopowej renowacji. Dwa pozostałe zaplanowano w formie przekrojowych dyskusji na temat jakości w całym procesie inwestycyjnym, począwszy od przygotowania przez projektowanie, realizację i odbiór projektu, jak również szans i zagrożeń dla branży wynikających ze zmieniającego się otoczenia ekonomicznego.
Konferencja będzie odbywać się w trybie hybrydowym: można w niej uczestniczyć osobiście w Tomaszowicach k. Krakowa, jak również wziąć udział online – poprzez platformę Akademia Inżynieria.
Przeczytaj także: Jubileusz pioniera technologii bezwykopowych w Polsce
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.