Uciążliwa i niewydajna sieć miejskiej kanalizacji często bywa zmorą publicznych spółek wod-kan. O tym jak sobie z nią radzić i sprawić, aby zamieniła się w służący przez długie lata sprawny system, opowiedzą eksperci branży bezwykopowej podczas Kongresu #GWiOP2023, który odbędzie się w dniach 6-8 września 2023 r. w zabytkowym kompleksie Zakładu Uzdatniania Wody Bielany w Krakowie.
Pokaz renowacji bezwykopowej przeprowadzony przez firmę Blejkan podczas Konferencji Inżynieria Bezwykopowa. Fot. Quality Studio
W ciągu trzech dni kongresu uczestnicy wezmą udział w licznych prelekcjach, panelach dyskusyjnych, warsztatach praktycznych oraz wystawie branżowej. Wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uznanymi autorytetami naukowymi, doświadczonymi wykonawcami i producentami oraz otwartymi na współpracę inwestorami. Poza merytorycznymi sesjami technicznymi organizatorzy przewidzieli też czas i miejsce na kuluarowe rozmowy i nawiązywanie relacji biznesowych.
Inżynieria bezwykopowa dostarcza sprawne rozwiązania do renowacji wod-kan w mieście
Spółka Blejkan od prawie dwóch dekad zajmuje się modernizacją przewodów kanalizacyjnych, wodociągowych, ciśnieniowych, technologicznych i gazowych wykonywaną przy użyciu technologi bezwykopowych. Podczas II Kongresu Gospodarowania Wodami i Ochrony Przeciwpowodziowej Mariusz Iwanejko, Gabriel Benisz – eksperci firmy Blejkan oraz Stanisław Szczekarewicz z GSG Industria podczas warsztatów podzielą się swoimi wieloletnimi doświadczeniami w zakresie bezwykopowej renowacji sieci kanalizacyjnych.
Mariusz Iwanejko, Dyrektor Marketingu firmy Blejkan podczas Konferencji Inżynieria Bezwykopowa. Fot. Quality Studio
Stanisław Szczekarewisz, GSG Industria Sp z o.o., Konferencjia CIPP. Fot. Quality Studio
Warsztaty pod tytułem „W jaki sposób zamienić uciążliwą i niewydajną sieć miejskiej kanalizacji deszczowej w system sprawny pozwalający na dalszy rozwój miasta” obejmą swoim zakresem zagadnienia takie jak:
• inspekcje
• stały nadzór i monitoring
• ocena zagrożeń i skutków zaniechania
• ocena stanu technicznego rurociągów
• właściwe planowanie i ustalanie priorytetów bezwykopowej rehabilitacji
• dobór technologii bezwykopowej rehabilitacji sieci kluczem do zwiększenia przepustowości i niezawodności działania w czasach zmieniającego się klimatu
• praktyczne aspekty realizacji prac w warunkach miejskich
• umowa ramowa na eksploatację sieci kluczem do „świętego spokoju”
Wiedza – Biznes – Atrakcje: pełne oblicze Kongresu GWiOP
Tradycyjnie, drugiego dnia kongresu odbędzie się uroczysta gala rozdania Tytanów – prestiżowych nagród inżynieryjnych od kilkunastu lat przyznawanych w kategorii Produkt Roku oraz Realizacja Roku branży gospodarowania wodami i ochrony przeciwpowodziowej.
Jedną z kluczowych atrakcji eventu będzie także wycieczka techniczna, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić unikatową, nowo otwartą mobilną przepompownię Kraków Lesisko oraz obiekty hydrotechniczne jednej z największych zapór wodnych w Polsce – w Dobczycach.
Kongres, podobnie jak w zeszłym roku odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że można wziąć w nim udział na miejscu lub online za pośrednictwem platformy AkademiaInzynieria.com
Zapraszamy do REJESTRACJI przez STRONĘ KONGRESU.
Przeczytaj także: Wody opadowe w sieci kanalizacji zbiorczej – podejście prawne
Konferencje Inżynieria
WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE
Sprawdź najbliższe wydarzenia
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.