Quattro Business Park to największa spośród realizowanych dotychczas przez Grupę BUMA inwestycji. W kompleksie biurowym klasy A znajdą się m.in.: biura, restauracje, kliniki medyczne oraz centrum konferencyjne na 200 osób. W ramach inwestycji powstanie także parking (w tym wielopoziomowy) na 1 100 samochodów. Komercjalizacja powierzchni biurowej prowadzona jest przez Grupę BUMA przy współpracy z firmami doradczymi.

Quattro Business Park to cztery czternastokondygnacyjne budynki o powierzchni 12 000 m2 każdy. W skład kompleksu wchodzą także m.in. dziedziniec pomiędzy budynkami z kawiarnią i małą architekturą zewnętrzną oraz parking wielopoziomowy. Obiekt został zaprojektowany przez Autorską Pracownię Architektury Kuryłowicz & Associates.

Budowa kompleksu QPB została podzielona na 4 etapy. W grudniu 2009 roku zostanie zrealizowany pierwszy etap budowy, będzie to pierwszy budynek wraz z przyporządkowaną do niego infrastrukturą techniczną. W październiku 2010 roku zostanie oddany drugi budynek wraz z parkingiem wielopoziomowym. W IV kwartale 2011 i 2012 roku zaplanowano oddanie do użytku dwóch pozostałych biurowców. Prace budowlane związane z budową Quattro Business Park prowadzi jedna ze spółek Grupy BUMA.