Od tego momentu jest to firma mająca podpisaną oficjalną umowę dystrybucyjną z koncernem Doosan, upoważniającą również do sprzedaży oryginalnych części zamiennych oraz świadczenia usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych. GiG to firma doskonale znana na polskim rynku maszyn budowlanych. Przez ponad 10 lat była oficjalnym dealerem maszyn Komatsu na terenie zachodniej Polski. Od kilku już lat jest też jedynym i wyłącznym w Polsce dystrybutorem mobilnych kruszarni i przesiewaczy Sandvik – światowego lidera dostarczającego najnowocześniejsze technologie wykorzystywane do produkcji kruszyw. Poza tym przedsiębiorcy mogą zaopatrzyć się w tej firmie w różnego rodzaju dodatkowy osprzęt, poczynając od pełnej gamy młotów hydraulicznych renomowanej marki Indeco, osprzętu do wyburzeń i recyklingu firmy Mantovanibenne, a kończąc na maszynach do stabilizacji gruntu niemieckiego producenta - marki Stehr. Ofertę firmy uzupełnia efektywna sprzedaż maszyn używanych oraz wynajem sprzętu budowlanego. Silną stroną GiG jest dostępność części zamiennych do prawie wszystkich dostępnych marek maszyn budowlanych oraz rozbudowana struktura serwisowa stacjonarna i mobilna, pozwalająca na dokonywanie napraw maszyn w każdym miejscu w Polsce.

Podpisana umowa z firmą Doosan zakłada długoletnią współpracę ukierunkowaną na profesjonalną promocję i sprzedaż maszyn tej marki na terenie całej Polski. Decyzja koncernu o powierzeniu tego odpowiedzialnego zadania właśnie firmie GiG jest konsekwencją jej silnej i ugruntowanej pozycji oraz wiąże się ze strategią Doosan zakładającą dalszą ekspansję i zdobycie znaczących udziałów rynkowych we wszystkich segmentach oferowanych maszyn. Nie bez znaczenia pozostaje konieczność zapewnienia wsparcia posprzedażowego w postaci dostępności części zamiennych oraz rzetelnego serwisu, a to również zdaniem przedstawicieli Doosan gwarantuje nowy dystrybutor.

Zmiana, która właśnie się dokonała jest dla rynku maszyn budowlanych w Polsce jedną z największych w ostatnich latach. Dla GiG to nowe wyzwanie, szansa na dalszy wzrost i rozwój oraz umocnienie pozycji wśród liderów sprzedaży maszyn budowlanych w naszym kraju.