Partnerzy portalu

Robert Osikowicz o Konferencji Bezwykopowa Budowa 2024

Opublikowano: 28.03.2024

W dniach 29 lutego - 1 marca w Krakowie odbyła się Konferencja Bezwykopowa Budowa. Wydarzenie kierowane było do inwestorów, projektantów i wykonawców specjalizujących się w poszczególnych technikach bezwykopowych takich jak: przeciski, przewierty sterowane, HDD, mikrotunelowanie i direct pipe. Eksperci ze świata nauki i biznesu przez dwa dni dzielili się wiedzą zarówno na poziomie elementarnym, jak i zaawansowanym.

Pierwsza edycja dwudniowego wydarzenia była okazją, by skupić się na doborze technologii, poznać ciekawe projekty, najnowszy sprzęt i produkty. Konferencja wypełniła lukę w kalendarzu wydarzeń inżynieryjnych, w którym do tej pory brakowało platformy wymiany wiedzy i doświadczeń dedykowanej specjalistycznemu sektorowi inżynierii bezwykopowej wykorzystywanej w budownictwie.

Posłuchajcie co na temat tego wydarzenia ma do powiedzenia Robert Osikowicz, firmy Robert Osikowicz Engineering i członek organizacji DCA Drilling Contractors Association, zrzeszającej firmy wiertnicze, firmy projektowe oraz producentów sprzętu i dostawców technologii związanych z branżą wierceń kierunkowych, który był jednym z prelegentów wydarzenia.

Zachęcamy do przeczytania RELACJI z konferencji. Warto także obejrzeć FOTOGALERIĘ z wydarzenia.

Przeczytaj także: XXII Konferencja Inżynieria Bezwykopowa - zapraszamy na wydarzenie w nowej formule!