Partnerzy portalu

II Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne - #GIBP2023 [WIDEORELACJA]

Opublikowano: 01.12.2023

W dniach 19–21 września 2023 r. odbył się II Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne. W ciągu dwóch dni uczestnicy wysłuchali licznych prelekcji i debaty podczas panelu dyskusyjnego. Omówiono najważniejsze i najnowsze zagadnienia branżowe. Wydarzenie było kontynuacją tworzonych od nastu już lat konferencji Geoinżynieria w Budownictwie oraz Budownictwo Podziemne przedstawiających niuanse realizacji infrastrukturalnych, jak również umożliwiających szeroką dyskusję pomiędzy wszystkimi stronami procesu inwestycyjnego.

Na kongresie nie zabrakło przedstawicieli generalnych wykonawców, inwestorów, a także branżowych wykonawców, producentów, dostawców i biur projektowych. Prelegenci, zarówno ze świata nauki, jak i firm podzielili się ze słuchaczami swoją wiedzą i jakże cennym doświadczeniem branżowym w trakcie dwóch dni, z których pierwszy poświęcony będzie tematom geotechnicznym, a drugi projektom tunelowym.

Wydarzenie odbywało się w formule hybrydowej: można było w nim uczestniczyć bezpośrednio w Tomaszowicach pod Krakowem oraz online za pośrednictwem platformy Akademia.Inzynieria.com.

Pełną relację z II Kongresu GiBP można przeczytać tutaj: Rynek geoinżynierii i budownictwa podziemnego rośnie. Ważne są warunki lokalne