Październikowe spotkanie przedstawicieli oraz klientów zainteresowanych produktami marki Ditch Witch® w Barcelonie było okazją do europejskiej premiery dwóch maszyn producenta zza oceanu. 

Wiertnica JT24 i urządzenie wielofunkcyjne SK3000 – bo o nich mowa, są innowacyjne, maksymalnie wydajne, pozwalają na jeszcze bardziej efektywną pracę. Cechują je wyjątkowe w swojej klasie silniki oraz nowości technologiczne… Sprawdźcie, co znajduje się „pod maskami” nowych maszyn!

 

Moc

Wyposażona w wysokoprężny silnik Cummins diesel o mocy 101 KM.

W zgodzie z normami

Spełnia wymogi amerykańskiej normy TIER 4 oraz europejskiej Stage V.

Instalacja dłuższych przewodów w trudniejszych warunkach

Pompa płuczki o max. ciśnieniu 83 bar i max. wydajności 151l/min zapewnia bardzo dobry przepływ płuczki podczas przewiertu, pozwalając na instalację dłuższych przewodów i osiąganie większej wydajności w trudnych warunkach drogowych.

Kompaktowe wymiary

Niewielkie wymiary w połączeniu z siłą uciągu/pchania na poziomie 107 kN pozwalają na bardzo wydajną pracę, szczególnie w gęsto zabudowanym terenie miejskim.

Stabilność

JT24 posiada szerszą ramę, zapewniającą maszynie większą stabilność w porównaniu z innymi modelami tej klasy. To szczególnie istotne podczas wykonywania prac w nierównym terenie.

Szybkość i wydajność

Prędkość posuwu wózka wynosząca 64 m/min jest o 5% większa niż w konkurencyjnych urządzeniach tej klasy. Cykl pracy jest krótszy, a wydajność większa.

Obejrzyj film i dowiedz się, jak działa wiertnica JT24

Strona producenta>                                 Specyfikacja techniczna>

Urządzenie wielofunkcyjne SK3000

Smart Throttle

Nowa funkcja Smart Throttle (zgłoszona do opatentowania) pozwala na szybkie dostosowanie prędkości obrotowej silnika do całkowitego obciążenia. Zużycie paliwa jest mniejsze, a produktywność urządzenia zauważalnie większa.

Siła z turbodoładowaniem

Czterocylindrowy silnik Diesla, z turbodoładowaniem, o mocy 59 KM umożliwia maszynie obsługę szerokiego wachlarza projektów związanych m.in. z pielęgnacją terenów zielonych, wykonywanych zazwyczaj przez urządzenia tego typu o znacznie większych wymiarach.

Pięciocalowy wyświetlacz LCD

Wiodący w swojej klasie pięciocalowy kolorowy wyświetlacz LCD zapewnia bezpośrednią kontrolę urządzenia i wgląd we wszystkie funkcje diagnostyczne.

Pełna kontrola

Operator zyskuje możliwość jednoczesnego sterowania wszystkimi funkcjami maszyny dzięki funkcji sterowania zintegrowanym systemem hydraulicznym (zgłoszona do opatentowania). Obsługa maszyny jest bardziej intuicyjna i wydajna.

Wytrzymałość

Udźwig maszyny to aż 1406 kg - o 50% więcej niż w przypadku konkurencyjnych maszyn tej klasy.