W tym roku organizatorzy zaprezentują uczestnikom nową, jeszcze bardziej atrakcyjną formułę Konferencji. Mocno postawią bowiem na najbardziej praktyczny aspekt poszerzania wiedzy, czyli pokazy technologii. W całości zostanie im poświęcony jeden dzień wydarzenia. Będzie to świetna okazja, by wszyscy zaangażowani w proces inwestycyjny mogli naocznie przekonać się, jakie narzędzia mają do dyspozycji przy realizacji swoich zadań. Nic bowiem nie umożliwi lepiej wszechstronnej oceny sprzętu i technologii niż zobaczenie ich „w akcji”. 

Bezwykopowa renowacja – jakość to kluczowe kryterium

Pierwszy dzień konferencji przeznaczono na pokazy technologii, drugi zostanie poświęcony wiedzy teoretycznej. Prelekcje wygłoszą uznani eksperci i branżowi badacze, będzie też czas na zadawanie pytań i dyskusje.

Jednym z międzynarodowych prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia będzie dr Michael Hoffmann, dyrektor zarządzający SBKS GmbH & Co. KG – firmy specjalizującej się w badaniach mechaniczno-technologicznych i fizyko-chemicznych polimerów wzmocnionych i niewzmocnionych. Przedsiębiorstwo prowadzi także eksperckie analizy i oceny kompozytów GRP/CFRP.

Prezentacja niemieckiego badacza podkreśli znaczenie niezależnych testów w zapewnianiu jakości wykładzin CIPP jako kluczowego elementu zrównoważonej rehabilitacji infrastruktury. Prelegent omówi, w jaki sposób rygorystyczne testy tych wykładzin nie tylko zapewniają ich skuteczność i trwałość, ale także przyczyniają się do bardziej zrównoważonych praktyk rehabilitacyjnych w porównaniu z tradycyjnymi metodami wykopowymi.

Jakość, renoma i rozpoznawalność od ponad 20 lat - warto tu być!

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W ciągu kilkunastu lat zgromadziła łącznie tysiące osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podczas dorocznego święta branży bezwykopowej nigdy nie brakuje praktycznych warsztatów, interesujących prelekcji uznanych ekspertów, debat i dyskusji dotyczących najważniejszych tematów, ale również okazji do zabawy, odprężenia i nawiązania biznesowych kontaktów.

Ruszyła już rejestracja na Konferencję. Dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników - zaczynają się już od 2 osób.

XXII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa odbędzie się w dniach 11–13 czerwca 2024 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Zarejestruj się już dziś!

Przeczytaj także: Dlaczego tak ważne jest dobranie odpowiedniego rękawa do bezwykopowej renowacji rurociągów wody pitnej