Dlaczego TYTAN?

Statuetki powstają w krakowskiej hucie, po czym każdorazowo ręcznie udoskonalane są przez ich projektanta - artystę rzeźbiarza Andrzeja Krawczaka. TYTAN to muskularny mężczyzna, symbol potęgi i mocy. Jego tors oplata winorośl, czyli element podkreślający symbiozę z naturą. Takie właśnie są metody bezwykopowe – stanowią połączenie potęgi rozwoju technologii i troski o środowisko.


Uznanie, jakim cieszy się nagroda TYTAN, wychodzi daleko poza granice naszego kraju. W Europie nie ma podobnego wyróżnienia w branży technologii bezwykopowej. Przyznawane jest w pięciu kategoriach: Projekt roku – nowa instalacja, Projekt roku – renowacja, Mały projekt bezwykopowy, Europejski projekt w technologiach bezwykopowych oraz Produkt roku. Jest także nagroda specjalna – Tytanowy Laur Inwestora. To wyróżnienie trafia do inwestorów zwycięskich zadań w kategoriach Projekt roku – nowa instalacja, Projekt roku – renowacja oraz Mały projekt bezwykopowy.

TYTAN 2023 – kto w tym roku otrzyma nagrodę?

Listę firm nominowanych do nagrody, w oparciu o nadesłane zgłoszenia, tworzy redakcja kwartalnika „Inżynieria Bezwykopowa”. O tym, kto w danej kategorii otrzyma TYTANA, decyduje głosowanie członków niezależnego jury. Przyznający nagrodę zespół tworzony jest przez specjalistów z największych polskich uczelni technicznych oraz stowarzyszeń branżowych.

TYTANY 2023 przyzna komisja w składzie:

•    dr inż. Andrzej Kolonko (Politechnika Wrocławska),
•    mgr inż. Paweł Kośmider (kwartalnik „Inżynieria Bezwykopowa”),
•    prof. dr hab. inż. Marian Kwietniewski (Politechnika Warszawska),
•    prof. dr hab. inż. Cezary Madryas (Politechnika Wrocławska),
•    dr inż. Florian Piechurski (Politechnika Śląska),
•    dr hab. inż. Paweł Popielski, prof. PW (Politechnika Warszawska)
•    dr inż. Karol Ryż (Akademia Górniczo-Hutnicza),
•    prof. dr hab. inż. Adam Wysokowski (Uniwersytet Zielonogórski),
•    dr inż. Dariusz Zwierzchowski (Centrum Badań i Certyfikacji sp. z o.o.)


Kto w tym roku otrzyma statuetki? O tym przekonamy się już 14 czerwca. Na razie, do 5 maja, można zgłaszać kandydatury

TYTAN 2023 – TUTAJ MOŻESZ ZGŁOSIĆ KANDYDATURĘ

XXI Inżynieria Bezwykopowa – weź udział

XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa obędzie się w dniach 13-15 czerwca br. Zorganizowana zostanie hybrydowo: można zjawić się bezpośrednio w Tomaszowicach k. Krakowa albo wziąć udział online – poprzez platformę akademia.inzynieria.com.

Rejestracja odbywa się na stronie konferencji. Dla osób, które zgłoszą się do 4 maja 2023 r., organizatorzy przygotowali atrakcyjny upominek – praktyczny plecak firmy Hi-Tec.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ. Spotkajmy się w Tomaszowicach na dorocznym święcie branży bezwykopowej!

Przeczytaj także: Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA 2023 już w czerwcu! Warto zarezerwować ten termin