Z tego powodu, by móc naprawić dany rurociąg, konieczne jest zadbanie także o właściwy stan studzienek, które przez wiele lat użytkowania również narażone są na różne czynniki, mogąc ulegać powolnej degradacji. A w jaki sposób można je odnawiać? Jakie wykorzystuje się do tego materiały i metody? Co mówią wyniki przeprowadzonych w terenie badań?  Jakie najczęściej popełniają wykonawcy błędy?

O tym wszystkim już wkrótce opowie Markus Gillar. Przedstawiciel mającego siedzibę w Niemczech Instytutu Infrastruktury Podziemnej (Institut für Unterirdische Infrastruktur gGmbH) weźmie udział w tegorocznej konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa”.

INŻYNIERIA Bezwykopowa 2023

XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 13–15 czerwca 2023 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Konferencja rozpocznie się od warsztatów, a potem wykłady uznanych ekspertów odbędą się w ramach trzech sesji. Poza tym będzie można obejrzeć pokazy technologii na żywo, a jedna z planowanych atrakcji to spotkanie z cenionym dziennikarzem Marcinem Prokopem. Tradycyjnie kulminacyjnym momentem będzie rozdanie TYTANÓW, czyli branżowych nagród.

Program, prelegenci, atrakcje – wszystkie szczegóły dotyczące konferencji znajdziesz TUTAJ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i weź udział w dorocznym święcie branży bezwykopowej o zasięgu międzynarodowym.

XXI INŻYNIERIA Bezwykopowa – weź udział

Przeczytaj także: Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA 2023 już w czerwcu! Warto zarezerwować ten termin