Partnerzy portalu

Ocena rozwiązań bezwykopowych po wielu latach eksploatacji

Opublikowano: 25-05-2023 Źródło: inzynieria.com

W dniach 13–15 czerwca 2023 r. w Tomaszowicach pod Krakowem odbędzie się XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „Inżynieria Bezwykopowa” #IB2023. Jednym z prelegentów będzie Edyta Zalewska, dyrektor sprzedaży firmy Uponor Infra sp. z o.o., która dokona oceny funkcjonalności rozwiązań produkowanych przez Uponor po wielu latach eksploatacji.


Fo. Uponor Infra Fo. Uponor Infra

Wnioski po 30 latach

Uponor Infra jest jedną z największych firm specjalizujących się w produkcji systemów rurowych, od 30 lat aktywnie działa w obszarze technologii bezwykopowych. Dostarczone przez firmę produkty funkcjonują od lat w wielu instalacjach na terenie całego kraju. To pozwala na kompleksową ocenę ich działania. Prelegentka podzieli się z uczestnikami konferencji wnioskami płynącymi z tej oceny.

Edyta Zalewska, Uponor Infra. fot. Quality Studio
Edyta Zalewska, Uponor Infra. fot. Quality Studio

Edyta Zalewska od wielu lat działa w branży wod-kan. Pierwsze zawodowe doświadczenia zdobyła w branży consultingowej (SAFEGE Ingenieurs Conseils Przedstawicielstwo w Polsce) jako członek zespołu opracowującego „Masterplan Wodociągów i Kanalizacji dla Miasta St. Warszawy”. Od 23 lat jest związana z firmą Uponor Infra (dawniej KWH Pipe), w której od 2010 r. zajmowała stanowisko dyrektora ds. przemysłu, a od 2015 r. pełni obowiązki dyrektora sprzedaży. Jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Producentów Rur i Kształtek z Tworzyw Sztucznych oraz członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Technologii Bezwykopowych.

Inżynieria Bezwykopowa - WIEDZA, BIZNES, ATRAKCJE

XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „Inżynieria Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 13–15 czerwca 2023 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Konferencja rozpocznie się od warsztatów. Wykłady uznanych ekspertów odbędą się w ramach trzech sesji. Poza tym będzie można obejrzeć pokazy technologii na żywo, a jedna z planowanych atrakcji to spotkanie z cenionym dziennikarzem Marcinem Prokopem. Tradycyjnie kulminacyjnym momentem będzie rozdanie TYTANÓW, czyli branżowych nagród.

Program, prelegenci, atrakcje – wszystkie szczegóły dotyczące konferencji znajdziesz TUTAJ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i weź udział w dorocznym święcie branży bezwykopowej o zasięgu międzynarodowym.

Przeczytaj także: Badania rurociągów z użyciem kamer - istotny element zapewnienia niezawodności działania sieci

Konferencje Inżynieria

WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE

Sprawdź najbliższe wydarzenia