W tym roku organizatorzy zaprezentują uczestnikom nową, jeszcze bardziej atrakcyjną formułę Konferencji. Mocno postawią bowiem na najbardziej praktyczny aspekt poszerzania wiedzy, czyli pokazy technologii. W całości zostanie im poświęcony jeden dzień wydarzenia. Będzie to świetna okazja, by wszyscy zaangażowani w proces inwestycyjny mogli naocznie przekonać się, jakie narzędzia mają do dyspozycji przy realizacji swoich zadań. Nic bowiem nie umożliwi lepiej wszechstronnej oceny sprzętu i technologii niż zobaczenie ich „w akcji”. 

Ekspert GAZ-Systemu podzieli się doświadczeniem

Drugi dzień konferencji obfitował będzie w ciekawe prelekcje i panele dyskusyjne. Będzie można wysłuchać referatów doświadczonych ekspertów branżowych i uznanych badaczy specjalizujących się w tematyce inżynierii Bezwykopowej.

Na uwagę zasługuje wystąpienie Piotra Zakrzewskiego z GAZ-Systemu, który przedstawi analizę wpływu błędów podczas rozpoznania warunków gruntowo-wodnych na ryzyko prowadzenia prac wiertniczych. Ekspert, poprzez prezentację konkretnych przykładów, omówi przypadki, w których błędy w rozpoznaniu podłoża doprowadziły do poważnych incydentów na etapie realizacji. Ponadto, podczas prezentacji poruszona zostanie kwestia niewłaściwej interpretacji podstawowych parametrów geotechnicznych.

Piotr Zakrzewski to ekspert w dziedzinie geologii specjalizujący się w technologiach bezwykopowych. Od ponad 8 lat związany jest z branżą gazowniczą. Brał udział w największych projektach bezwykopowych w Polsce. Jego praca skupia się na minimalizacji ryzyka prac budowlanych, co przekłada się na zwiększenie efektywności i redukcję kosztów operacyjnych.

Jest także współautorem pierwszego w Polsce standardu dotyczącego technologii HDD oraz autorem zaawansowanych programów badawczych m.in. dla przekroczeń bezwykopowych. Pełnił funkcję Company Representative podczas morskiej kampanii geotechnicznej w programie FSRU.

Jakość, renoma i rozpoznawalność od ponad 20 lat - warto tu być!

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa to największe w kraju i w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie branżowe osób zainteresowanych technologiami bezwykopowymi. W ciągu kilkunastu lat zgromadziła łącznie tysiące osób, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Podczas dorocznego święta branży bezwykopowej nigdy nie brakuje praktycznych warsztatów, interesujących prelekcji uznanych ekspertów, debat i dyskusji dotyczących najważniejszych tematów, ale również okazji do zabawy, odprężenia i nawiązania biznesowych kontaktów.

Ruszyła już rejestracja na Konferencję. Dostępne są rabaty za zgłoszenie większej liczby uczestników - zaczynają się już od 2 osób.

XXII Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii Inżynieria Bezwykopowa odbędzie się w dniach 11–13 czerwca 2024 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Zarejestruj się już dziś!

Przeczytaj także: Powłoki i wyprawy ochronne w kanałach, studniach i komorach kanalizacyjnych