Sukces Baumy to nie tylko utworzenie regularnie ulepszanej platformy handlowej dla wystawców i gości, lecz połączenie wszystkich światowych rynków. To właśnie tak szeroki zasięg sprawia, że obie strony mogą być pewne korzyści, które odniosą, biorąc udział w targach. Jak podkreślają organizatorzy, przyjechać na Baumę to uzyskać dostęp do wszystkich rynków na świecie, wszystkich grup docelowych, wszystkich decydentów. A prezentowana oferta zawsze jest szeroka: od maszyn i urządzeń dla budownictwa, przez rozwiązania z zakresu inżynierii lądowej i wodnej, maszyny oraz produkty dla branży wodno-kanalizacyjnej aż po rozwiązania stosowane przy budowie dróg, linii kolejowych czy tuneli. Ogromną popularnością cieszy się też aparatura umożliwiająca przeprowadzanie badań i kontroli.

Na wszystkich wystawców (a było ich w 2016 r. aż 3425 z 58 krajów) czeka 605 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Wśród stoisk i prezentowanych maszyn przechadzało się podczas poprzedniej edycji 583,74 tys. gości z 219 krajów, z czego niemal 139 tys. z samego tylko sektora górniczego. Ponadto na to niezwykłe wydarzenie niezmiennie przyjeżdżają rzesze dziennikarzy – w 2016 r. było ich niemal 1,5 tys., a reprezentowali 47 krajów. Dzięki obecności mediów wystawcy docierają nie tylko bezpośrednio do klientów, którzy przyjadą na targi, ale też mogą zaprezentować swoje produkty bądź usługi o wiele szerszemu gronu zainteresowanych osób z niemal całego świata.

Wydawnictwo INŻYNIERIA serdecznie zaprasza na targi Bauma, które odbędą się w dniach 8–14 kwietnia 2019 r. w Monachium. Spotkajmy się tam!

Zobacz także: Bauma 2016 – największe targi budowlane