Mieszkaniowe kondygnacje umieszczono nad podium usługowym. W narożnikach budynku zaplanowano duże mieszkania z przeszklonymi trójkątnymi werandami. Na klatkach schodowych przebito świetliki. Oczywiście - trójkątne. W efekcie w przekroju budynek wygląda prawie jak trójkątny fraktal Sierpińskiego. - Tak trójkątnej inwestycji jeszcze nie robiliśmy. Kolejne trójkąty pojawiały się po to, żeby wygospodarować więcej kątów prostych ułatwiających zagospodarowanie wnętrz .

Awangardowym rozwiązaniem będzie główny hol wejściowy ulokowany w wieży - wysoki aż na cztery kondygnacje i wyłożony białym marmurem. Na wysokości trzeciej i czwartej kondygnacji przerzucono przez niego wąskie kładki prowadzące do apartamentów. Podobne mostki spinają też skrzydła budynku. Urządzono na nich balkony.

W budynku zaczynają się teraz prace wykończeniowe. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do niego za rok. Ceny mieszkań wahają się od 12 do 22 tys. zł za m kw. Firmie Eco Classic jak dotąd udało się sprzedać tylko 20 proc. lokali.