Budowa zespołu i skuteczne motywowanie pracowników nie są łatwymi zadaniami, a w czasie pandemii COVID-19 stały się jeszcze większym wyzwaniem. Warto jednak zainwestować czas w szukanie rozwiązań w tym zakresie, by wspólna praca była satysfakcjonująca i przynosiła obfite owoce. Gdzie można te rozwiązania znaleźć? Z pomocą przychodzą Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców oraz Sąd Arbitrażowy przy SIDiR.
W dniach 10-11 marca br. odbędzie się VII Ogólnopolska Konferencja Roszczenia związane z COVID-19 w budownictwie. Strategie i sposoby dochodzenia roszczeń w rzeczywistości covidowej. W ramach tego wydarzenia eksperci podejmą debatę na temat działań, które branża budowlana musi podejmować w rzeczywistości pandemii COVID-19. Poza panelami dyskusyjnymi odbędzie się też specjalna rozmowa motywacyjno-inspiracyjna, zatytułowana Zespół, a nie Grupa – rola, przykłady i narzędzia motywacji w efektywnej realizacji inwestycji budowlanych.
Przeprowadzi ją Miłosz Brzeziński – autor i doradca w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, współpracujący z organizacjami na całym świecie.
W ramach zaproponowanego przez siebie formatu Brzeziński podczas konferencji wskaże drogi do prawidłowego budowania zespołu i wykorzystywania narzędzi motywacyjnych do efektywnej realizacji wszystkich założonych celów. To szczególnie istotne w obecnej sytuacji, kiedy pracownicy – niepewni przyszłości, bojący się o zdrowie swoje i swoich bliskich, zaniepokojeni sytuacją na rynku – nie są tak zmotywowani do działania, jak przed pandemią.
O ekspercie
Brzeziński jest honorowym członkiem założycielem Trend House Warsaw przy Cambridge Innovation Center. To również mentor AIP Business Link, członek Rady Ekspertów ośrodka analitycznego THINKTANK, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki, m. in. w programach Executive DBA i Executive MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.
Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej, jest też autorem książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: “Pracować i nie zwariować”, “Biznes czyli sztuka budowania relacji”, “Życiologia”, “Jak pies z Kotem”, “Głaskologia” oraz “Wy Wszyscy Moi Ja”.
Gościnnie pojawił się także w pozycji “Dekalog Szczęścia”, jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego. Wypowiada się także goszcząc na łamach wielu opiniotwórcych magazynów, takich, jak “Forbes”, “Duży Format”, “Logo”, “Playboy” oraz gazet: “Gazeta Wyborcza”, “Rzeczpospolita”, czy “Polska the Times”.
Zapraszamy do rejestracji. Do zobaczenia online!
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.