Stacjonarne oraz mobilne myjki ciśnieniowe, na zimną lub ciepłą wodę, to urządzenia skonstruowane z myślą o efektywnym czyszczeniu powierzchni z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia.

Maszyny są w stanie wytworzyć bardzo silny strumień wody, który pozwala na usuwanie najbardziej problematycznych zanieczyszczeń. Profesjonalna myjka ciśnieniowa może być również wyposażona w lancę teleskopową, która zdecydowanie podnosi wygodę mycia.

Decydując się na zakup myjki wysokociśnieniowej samochodowej, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej wydajność, lecz również aspekty konstrukcyjne. Wysokiej klasy urządzenia myjące pod wysokim ciśnieniem marki Ehrle to produkty, których konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz rozwój korozji. Profesjonalna myjka ciśnieniowa może być stosowana do mycia oraz dezynfekcji rozmaitych powierzchni.

Rodzaje myjek ciśnieniowych

Rynek urządzeń myjących to prężnie rozwijająca się branża. Nic dziwnego – z zalet urządzeń myjących pod wysokim ciśnieniem korzystają zarówno firmy, jak i rolnicy czy prywatni użytkownicy. Na jakie rodzaje myjek ciśnieniowych powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Mobilne myjki zimnowodne

Wymagające prace terenowe to zadania, w których realizacji doskonale sprawdzają się mobilne myjki zimnowodne. Tego rodzaju maszyny zapewniają wysoką wydajność i dokładność mycia lub dezynfekcji powierzchni przy zachowaniu bardzo dobrej mobilności. Urządzenia są powszechnie stosowane w firmach oraz rolnictwie. Ich wysokie ciśnienie na poziomie do 280 bar wraz z wydajnością 1800 l/h zapewniają świetne rezultaty pracy.

Mobilne myjki gorącowodne

Znajdujące się w asortymencie polecanego przez nas sklepu internetowego Ehrle.pl mobilne myjki ciśnieniowe z podgrzewaniem wody to kolejna warta wspomnienia linia produktów. Maszyny należące do tej kategorii umożliwiają efektywne i dokładne czyszczenie rozmaitych powierzchni silnym strumieniem gorącej wody. Warto dodać, iż dostępne są modele wyposażone w dodatkowy agregat, mogące z powodzeniem pracować z dala od źródła napięcia sieciowego.

Myjki stacjonarne zimnowodne

Wysokiej klasy myjki stacjonarne zimnowodne to doskonałe rozwiązania w kategorii wysokowydajnych maszyn czyszczących pod wysokim ciśnieniem. Urządzenia należące do tej linii produktowej są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w przemyśle chemicznym i spożywczym oraz na terenie bezobsługowych myjni samochodowych. Nie emitują spalin podczas pracy, a jednocześnie są odporne na intensywną eksploatację.

Myjki stacjonarne gorącowodne

Profesjonalne myjki stacjonarne gorącowodne to maszyny o wysokiej wydajności, które świetnie sprawdzają się w zadaniach wymagających wykorzystania strumienia gorącej wody pod dużym ciśnieniem. Urządzenia są wyposażone w bojler – elektryczny lub gazowo-olejowy – dzięki któremu mogą być stosowane do intensywnej pracy ciągłej. Produkty są powszechnie wykorzystywane na myjniach samoobsługowych bezdotykowych na terenie całej Polski.

Sprawdź pełną ofertę myjek ciśnieniowych: https://ehrle.pl/myjki-wysokocisnieniowe/

Zastosowanie myjek ciśnieniowych

Ze względu na szereg zróżnicowanych parametrów użytkowych zastosowanie myjek ciśnieniowych nie ogranicza się tylko do mycia pojazdów. Oczywiście, są one chętnie wybierane jako elementy wykonawcze ręcznych myjni bezdotykowych, jednak ich aplikacje mogą być dużo ciekawsze. Produkty są wykorzystywane przez służby publiczne oraz użytkowników prywatnych do mycia samochodów, elewacji budynków oraz czyszczenia kostki brukowej.

Beneficjentami zalet myjek ciśnieniowych na ciepłą i zimną wodę są również warsztaty oraz firmy logistyczne. Profesjonalne maszyny wysokociśnieniowe są też stosowane w rolnictwie, rzemieślnictwie, przemyśle ciężkim, sanitarnym oraz spożywczym. Ich zalety zostały dostrzeżone w okresie zagrożenia pandemicznego – mobilne myjki ciśnieniowe posłużyły wówczas do efektywnej i szybkiej dezynfekcji powierzchni.

Dlaczego warto wybrać myjkę ciśnieniową Ehrle?

Użytkownicy maszyn myjących często zastanawiają się, dlaczego warto wybrać myjkę ciśnieniową Ehrle. Wspominaliśmy o tej marce, gdyż jej produkty to gwarancja wydajnej i efektywnej pracy, a same maszyny są dostępne w rewelacyjnych cenach. Urządzenia myjące wspomnianego producenta posiadają bezawaryjny mechanizm wysokociśnienowy oraz wysokowydajną pompę korbowodową podnoszącą sprawność czyszczenia.

Sprzęt marki Ehrle posiada także duże i funkcjonalne zbiorniki buforowe wyposażone dodatkowo w zintegrowany system regulacji poziomu wody. Na uwagę zasługuje również odporna na czynniki zewnętrzne konstrukcja, która sprawia, że myjki są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne oraz rozwój korozji powierzchniowej. Warte wyróżnienia są też aspekty ekologiczne – sprzęt cechuje się zerowym śladem węglowym podczas pracy.

Jeżeli szukasz zaufanego dostawcy profesjonalnych myjek ciśnieniowych zimnowodnych i gorącowodnych, wybierz Ehrle! W asortymencie sklepu internetowego Ehrle.pl znajdziesz szereg niezawodny myjek wysokociśnieniowych do rozmaitych zastosowań.