Partnerzy portalu

Jak wynająć toaletę przenośną on-line?

Opublikowano: 22-11-2022 Źródło: źródło zewnętrzne
SPONSOROWANE

Wynajęcie toalety przenośnej nie musi być trudne ani czasochłonne. W dobie nowoczesnych rozwiązań i powszechności Internetu zrobisz to w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że skorzystasz z tworzonego przez firmy panelu zamówieniowego.


Fot. WC Serwis Fot. WC Serwis

Przenośne toalety – co to takiego i kiedy się przydają?

Toalety przenośne można spotkać niemal wszędzie – na placach budowy, imprezach masowych, działkach. Wykorzystuje je również wojsko, samorządy i organizacje pozarządowe. To kabiny, potocznie określane jako toalety mobilne. Umożliwiają załatwienie podstawowych, fizjologicznych potrzeb w miejscu, w którym brakuje przyłącza do sieci kanalizacyjnej. Stosunkowo lekkie i nieduże są bardzo mobilne. Mogą trafić niemal do dowolnego miejsca w krótkim czasie.

Osoba decydująca się na wynajem toalety przenośnej otrzymuje kompletnie wyposażoną kabinę – z papierem toaletowym, wodą i chemikaliami niezbędnymi do zneutralizowania szkodliwości i brzydkiego zapachu nieczystości. Sanitariat posiada antypoślizgową podłogę i zamek wewnętrzny – dla bezpieczeństwa i prywatności. Podwójna wentylacja dodatkowo ogranicza ryzyko kontaktu z brzydkimi zapachami. Firmy zajmujące się wynajmem mobilnych ubikacji gwarantują również regularne serwisowanie, czyli wywóz nieczystości i sprzątanie kabiny. https://wcserwis.pl/toaleta/zamow-online/.

Fot. WC Serwis Fot. WC Serwis

Wynajem toalet przenośnych przez Internet – jak wygląda?

Jeszcze do niedawna ubikacje przenośne można było zarezerwować drogą telefoniczną – kontaktując się z konsultantem określonej firmy. Dziś zarezerwowanie tej usługi jest znacznie łatwiejsze i wymaga mniejszej ilości czasu. Przebiega bowiem w oparciu o internetowe panele zamówień. To proste formularze kontaktowe, w których osoba zainteresowana wynajmem toalety przenośnej podaje najważniejsze dane na temat zamówienia, niezbędne do zrealizowania usługi. Jest to:

 • Miejsce ustawienia toalety – na stronie internetowej WC Serwis, jednego z liderów w tej branży, jest możliwość wskazania lokalizacji z dokładnością do nawet jednego metra poprzez umieszczenie pinezki w pożądanym miejscu na mapie.
 • Data wstawienia i zabrania toalety – czyli termin, w którym planujesz rozpocząć korzystanie z ubikacji i termin, w którym chciałbyś się jej pozbyć. Inteligentny formularz zamówień stworzony przez WC Serwis sugeruje użytkownikowi – na podstawie daty wstawienia – kiedy kabina powinna zostać zabrana, by korzystanie z niej było najbardziej komfortowe i zgodne z regulaminem usługi. Potrzebujesz WC na dłużej niż podstawowe 28 dni? Masz oczywiście możliwość przedłużenia okresu wynajmu!
 • Serwis – wskazujesz jak często firma powinna myć i opróżniać kabinę. Parametr ten określa się na podstawie osób korzystających z toalety. Przy maksymalnie dwóch użytkownikach ubikacja może być serwisowana co cztery tygodnie, ale przy czterech osobach zaleca się oczyszczać sanitariat już co tydzień.
 • Opcje dodatkowe – chcesz, by Twoja toaleta przenośna posiadała dodatkowe elementy, takie jak umywalka? A może chcesz, by to firma przejęła odpowiedzialność za ewentualne spalenie lub kradzież kabiny? To też możesz zaznaczyć w panelu zamówień.
 • Dane kontaktowe – numer kontaktowy osoby odbierającej toaletę z rąk pracowników i ewentualne uwagi dla kierowcy, np. o potencjalnych trudnościach w dojeździe do wskazanego miejsca. To informacje, które znacząco zwiększają szansę na bezproblemowe i szybkie zrealizowanie usługi.
 • Kody rabatowe – udało Ci się zdobyć kod promocyjny do użycia w danej firmie? Możesz go wpisać właśnie w tym formularzu i skorzystać z atrakcyjniejszej ceny usługi!

Dlaczego warto zamówić toaletę przenośną przez Internet?

Przede wszystkim ze względu na dużą oszczędność czasu i energii. Zamówienie toalety przenośnej on-line jest bowiem wolne od zbędnych formalności. Potrzebne WC możesz zabukować bez wychodzenia z domu i bez – dla niektórych dość krępującej – rozmowy przez telefon. Wszystkie potrzebne informacje podajesz w przystępnym formularzu, a za wybrany produkt płacisz online. Już po kilku minutach od otwarcia strony internetowej usługa może zostać zarezerwowana, a w ciągu kilku dni ubikacja trafi we wskazane przez Ciebie miejsce.

Wolisz zamówić usługę przez telefon? Masz taką możliwość. Z obsługi telefonicznej możesz skorzystać również wtedy, gdy pojawią się pytania, na które nie znajdujesz odpowiedzi w panelu ani sekcji „pytania i odpowiedzi”. WC Serwis postawiło na kontakt telefoniczny typu instant, czyli „oddzwonimy do Ciebie”; wystarczy, że podasz swój numer telefonu, a konsultant oddzwoni – jak zapewnia firma – w zaledwie 28 sekund. Zautomatyzowany proces zamawiania jest też świetną opcją dla zapominalskich. System wysyła bowiem przypomnienie o zbliżającym się końcu najmu.

Co jeszcze warto wiedzieć o wynajmie przenośnej toalety on-line?

Współcześnie firmy oferujące wynajem ubikacji przenośnych dostarczają swoje produkty w wiele miejsc, nie tylko na terenie największych miast, ale też mniejszych miejscowości, a nawet wsi. To oznacza, że potrzebne WC możesz zapewnić sobie zarówno na placu budowy czy działce rekreacyjnej oddalonej od głównych zabudowań. Zatem nie bój się skorzystać z formularza internetowego w takiej sytuacji! Jeśli nawet okaże się, że firma nie jest w stanie dowieźć toalety do wskazanego punktu, zostaniesz o tym szybko poinformowany i będziesz mógł zdobyć ją u innego podmiotu, który może działa aktywniej w Twoim regionie.

Jedna toaleta przenośna to za mało? Formularze często pozwalają na zamówienie tylko jednego produktu, dlatego jeśli potrzebujesz więcej ubikacji, prawdopodobnie niezbędny okaże się kontakt z konsultantem. Tak samo w sytuacji, w której chcesz korzystać z WC przez bardzo krótki, niestandardowy czas, np. mniej niż 7 dni – wtedy najlepiej skontaktować się z infolinią pod numerem 801 133 088 lub na adres biuro@wcserwis.pl.

  Foto, video, animacje 3D, VR

  Twój partner w multimediach.

  Sprawdź naszą ofertę!