Dobre narzędzia w warsztacie samochodowym to podstawa solidnej i efektywnej pracy osób pracujących tam. Ale nie tylko. Warto też takowe posiadać na swój prywatny użytek. Dzięki temu niestraszne są różne awarie oraz usterki, które przytrafiają nam się w życiu codziennym. W dzisiejszym artykule weźmiemy pod lupę markę Jonnesway oraz jak produkowane przez nią narzędzia, radzą sobie w akcji. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury.

Opinie sprawdzisz na: https://remontujemysami.pl/jonnesway-opinie/

Jest to marka z ponad 30-letnią tradycją. Została założona w 1991 roku. Pierwotnym założeniem jej twórców, było zaopatrywanie tylko i wyłącznie stacji diagnostycznych, a także warsztatów samochodowych. Każdy rok jednak przynosił poszerzanie asortymentu oraz świadczonych przez nich ofert współpracy. Przełomowy, okazał się rok 1993, kiedy to wzięli udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Rok 1997 przyniósł natomiast uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Lubelskich.

Lata 1998 - 1999 to wyróżnienia, które firma otrzymała jako Firma Roku. Oprócz tego przedsiębiorstwo ma na swoim koncie między innymi: certyfikat Wiarygodnej Firmy oraz wyróżnienie w Gazelach Biznesu. 1998 to również rozpoczęcie importu narzędzi wytwarzanych przez przedsiębiorstwo.

O niebywałym sukcesie firmy może również świadczyć fakt, że obecnie firma posiada na całym świecie ponad 3000 miejsc, gdzie można zakupić ich produkty. Z ich jakości mogą cieszyć się mieszkańcy krajów takich jak: USA, Australia, Japonia, Nowa Zelandia, Szwecja, Chile, Portugalia, Czechy, Niemcy, Portugalia, Słowacja oraz oczywiście Polska.

Przedsiębiorstwo dba o swój ciągły rozwój. W związku z tym z roku na rok poszerza swój asortyment. Obecnie z ich oferty korzystają różni klienci zarówno ci przemysłowi, jak i detaliczni. Największą popularnością, cieszą się jednak wśród firm z sektorów rolniczego oraz przemysłowego.

Jonnesway, czyli przede wszystkim jakość

Na przestrzeni tych wszystkich lat, firma wypracowała niezwykle wysoką jakość, którą doceniają klienci na całym świecie. Jednak największą popularnością cieszą się wśród nich przede wszystkim klucze dynamometryczne, blokady rozrządu oraz klucze nasadowe. Na szczególną uwagę zasługują również produkty z linii Jonnesway SuperTech, wśród których zakupić można między innymi klucze płasko - oczkowe, które charakteryzują się tym, że wykonane są z najwyższej jakości stali narzędziowej, która jest chromowo - wanadowa a w swoim składzie zawiera domieszkę złożoną z molibdenu oraz wolframu. Procesy takie jak odkręcanie oraz dokręcanie różnego rodzaju nakrętek, oraz metrycznych śrubek, również tych dwunastokątno calowych w typie E - Torx, oraz tych o kształcie kwadratu lub trójkąta, są możliwe dzięki zastosowaniu kluczy z linii SuperTech. Jest to możliwe, dzięki specjalnemu kształtowi, który umożliwia zapewnienie innego punktu podparcia oraz układu naprężenia.

Dzięki tym narzędziom można pracować nawet na najbardziej obrobionych nakrętkach oraz śrubach.

Decydując się na zakup narzędzi Jonnesway, zyskuje się pewność, że zostały one wykonane w oparciu o najnowsze i najlepsze na rynku technologie. Należy również wspomnieć, że w parze z tym, idzie także zastosowanie w nich najlepszej jakości materiałów. Nim wejdą na halę produkcyjną, są one poddawane licznym testom i kontrolom. Większość narzędzi Jonnesway jest cały czas ulepszana oraz poprawiana, zgodnie z obowiązującymi na świecie normami i trendami. Bez wątpienia, jest to firma warta polecenia dla każdego, kto kompletuje narzędzia.