Podczas budowy nowych dróg lub przebudowy istniejących odcinków jednym z pierwszych zadań budowlanych jest sprawdzenie stanu istniejących sieci podziemnych i wykonanie ich wymiany bądź renowacji, jeśli zachodzi taka potrzeba. To moment, w którym drogowcy, zazwyczaj kojarzeni z końcowymi etapami budowy dróg, takimi jak np. kładzenie asfaltu – mogą skorzystać z doświadczenia kolegów inżynierów specjalizujących się w branży wod-kan oraz inżynierii bezwykopowej.

Wymiana doświadczeń i czerpanie ze sprawdzonego know-how z pewnością zaowocują usprawnieniem procesu przeprowadzania renowacji sieci podziemnych i pozwolą zaoszczędzić cenny, nie tylko na budowie, czas. 

  • Jakie sposoby renowacji sieci kanalizacyjnych i wodociągowych są najszybsze i najefektywniejsze?
  • W jaki sposób ograniczyć do minimum uciążliwość prowadzenia robót renowacyjnych?
  • Jak szybko i rzetelnie rozwiązywać drogowe problemy wod-kan bez konieczności uzyskania pozwolenia na budowę?


O tym dowiedzą się uczestnicy bezpłatnego webinaru, który już jutro (w czwartek 23 listopada 2023 r.) o godz. 10:00 poprowadzą doświadczeni eksperci z firm Blejkan oraz Marplast specjalizujących się w bezwykopowych metodach renowacji sieci podziemnych. 

Podczas webinarium uczestnicy będą mogli pozyskać wiedzę o różnych metodach bezwykopowych renowacji, popartą przykładami ze zrealizowanych inwestycji, jak również filmami i animacjami.

Na wydarzenie można się BEZPŁATNIE ZAREJESTROWAĆ poprzez platformę edukacyjną akademia.inzynieria.com.

Przeczytaj także: Sposoby odwodnienia wykopów stosowane przy renowacji sieci wod-kan