• Partner portalu
  • Partner portalu
  • Partner portalu
Partnerzy portalu

20 lat Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA

Opublikowano: 28.06.2022
Tomaszowice k. Krakowa , 28.06.2022

Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA należy do najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej poświęconych bezwykopowej renowacji i budowie podziemnych sieci. W tym roku w dniach 21-23 czerwca odbyła się już po raz dwudziesty. Jubileuszowa edycja miała miejsc, w przepięknych podkrakowskich Tomaszowicach oraz w internecie – za pośrednictwem social mediów, portalu inzynieria.com oraz platformy edukacyjnej Akademia Inżynieria.

To wielkie święto branży bezwykopowej, pełne interesujących prelekcji, ważnych dyskusji, praktycznych warsztatów i pokazów innowacyjnych technologii, a także wielu atrakcji, scala i konsoliduje środowisko inżynierskie nieprzerwanie od 20 lat. W kontynuacji cyklicznych spotkań nie przeszkodziła nawet pandemia COVID–19. Wręcz przeciwnie – wydarzenie rozwija się - nie tylko na płaszczyźnie spotkań stacjonarnych, ale również w przestrzeni wirtualnej.

Podczas XX Konferencji, również po raz 20. rozdano TYTANY – prestiżowe nagrody za najważniejsze dokonania w branży bezwykopowej. Laureaci odbierali statuetki na uroczystej gali wieńczącej drugi dzień wydarzenia.

Sprawdź kto otrzymał TYTANY 2022?

Zapraszamy na fotograficzne podsumowanie wszystkich dotychczasowych edycji Międzynarodowej Konferencji, Wystawy i Pokazów Technologii INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Dziękujemy, że są Państwo z nami przez tyle lat. Mamy nadzieję, że podczas oglądania zdjęć ożyją miłe wspomnienia, a już za rok znów spotkamy się osobiście na kolejnej edycji naszego branżowego święta.

Może Cię także zainteresować: Konferencja INŻYNIERIA BEZWYKOPOWA. Branża rośnie w siłę pomimo przeciwności losu