Grodzice wodoszczelne PVC znajdują zastosowanie jako ściany oporowe, wzmocnienie i zabezpieczenie miejsc o zmiennym poziomie wód, wykorzystywane są do budowy wałów przeciwpowodziowych, grobli, regulacji koryta rzek lub rowów i w wielu innych projektach. Brak występowania korozji oraz podniesienie odporności sprawia, że ścianka może być eksploatowana przez lata – zapewnia ekspert.

Dawid Jasiński doświadczenie w geologii inżynierskiej i geotechnice zdobył, pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Anglii, Kazachstanie i Australii. Zawodowo współpracuje z wykonawcami i wspiera działania z zakresu badań i rozwoju. W swoim wystąpieniu opowie o grodzicach winylowych EcoLock, których globalnym producentem i dystrybutorem jest Grupa Pietrucha.  


Winylowe ścianki szczelne ze względu na swoje właściwości cieszą się szerokim zastosowaniem w sektorze inżynierii lądowej i wodnej. Grodzice winylowe są przyjazną dla środowiska, lekką, nowoczesną i niezwykle wytrzymałą alternatywą dla innych materiałów.

Jaki jest czas ich ograniczonej gwarancji użytkowej i jak często wymagają konserwacji?  Na czym polega ich ekonomiczna przewaga nad tradycyjnymi rozwiązaniami? Jakie nowe możliwości dają projektantom i w jakiś sposób ułatwiają prace wykonawcom?

Zainteresowanych odpowiedziami na te pytania, zapraszamy do uczestnictwa w prelekcji Dawida Jasińskiego. 

Spotkanie wszystkich stron procesu inwestycyjnego



Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne w jest kontynuacją organizowanych od kilkunastu lat konferencji Geoinżynieria w Budownictwie oraz Budownictwo Podziemne. Podczas wydarzenia zostaną szczegółowo zaprezentowane realizacje infrastrukturalne, ale będzie ono również forum dla dyskusji pomiędzy wszystkim stronami procesu inwestycyjnego. Nie zabraknie przedstawicieli generalnych wykonawców, inwestorów, a także branżowych wykonawców, producentów, dostawców i biur projektowych. Prelegenci, zarówno ze świata nauki, jak i biznesu będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem branżowym. Pierwszy dzień Kongresu będzie poświęcony tematom geotechnicznym, a drugi projektom tunelowym, czy też realizacji garaży podziemnych.

Kongres będzie odbywać się w trybie hybrydowym: można w nim uczestniczyć osobiście w Tomaszowicach k. Krakowa, jak również wziąć udział online – poprzez platformę Akademia Inżynieria.

Rejestracja na Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne. Warto tam być!