W zawodach udział wzięło ponad 1300 uczestników z 43 drużyn.

Organizatorzy zapewnili zawodnikom doskonałe warunki do rywalizacji oraz atrakcyjny program zajęć pozasportowych. Wodociągowcy pokazali jak dobrze potrafią się bawić podczas zabawy integracyjnej pierwszego i drugiego dnia.

W imieniu sponsora - firmy KWH Pipe Poland - pragnę serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom spartakiady i życzyć kolejnych udanych występów. Wielką przyjemnością było sponsorowanie imprezy dla tak wspaniałych zawodników. Dziękujemy organizatorom za ich wielki trud i za stworzenie doskonałych warunków do zdrowej rywalizacji w duchu zasad fair play.

Nagrodę FAIR PLAY, ufundowaną tradycyjnie przez KWH Pipe, zdobył w tym roku Pan Dyrektor Józef Burniak z Bolesławca, który w konkurencji wędkarskiej pomógł swojemu rywalowi, samemu tracąc szansę na osiągnięcie dobrego wyniku. Gratulujemy honorowej postawy i mamy nadzieję, że Puchar Fair Play oraz nagroda będą długi czas cieszyły zwycięzcę.

W konkurencji drużynowej zwyciężyły Legnica przed Lublinem i Warszawą.

Warta podkreślenia jest doskonała atmosfera, jaka panowała pomiędzy rywalizującymi drużynami. Choć walka w niektórych konkurencjach, jak na przykład w przeciąganiu liny, była ostra, zawodnicy zawsze grali fair szanując rywali, a po zakończonych rozgrywkach szli wspólnie na zabawy biesiadne.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Galeria zdjęć - http://www.kwh.pl/brodnica0.htm
Wyniki Spartakiady - http://www.spartakiada.mpwik.pl/wyniki.pdf


Fot. KWH Pipe Poland