Wylewki anhydrytowe na ogrzewanie podłogowe posiadają wysoki współczynnik przenikania ciepła, dzięki, któremu już po 30 min wylewka oddaje ciepło do pomieszczenia, to prawie 2 godz. szybciej niż, w porównaniu do tradycyjnej metody tj. wylewki cementowej z tzw. miksokreta, przy której czas potrzebny do nagrzania pomieszczeń to aż 2–3 godziny od uruchomienia zasilania.

Wybierając wylewkę anhydrytową, już 48 godz. po jej wylaniu, możesz kontynuować lekkie prace budowlane, ze względu na jej właściwości i nasze doświadczenie.

Klasa materiału wylewki anhydrytowej na której najczęściej pracujemy to CA C25-F5 i zbliżona jest do wytrzymałości betonu B25! To silna posadzka pod praktycznie każde okładziny, takie jak: płytki, panele, podłogi drewniane, wykładzinę czy posadzki z żywicy. Jej parametry sterowane są wypełni komputerowo, dlatego nie ma tutaj mowy o błędzie ludzkim, przy tworzeniu mieszanki.

Wylewki anhydrytowe możesz zastosować praktycznie w każdym pomieszczeniu swojego domu czy mieszkania, włącznie z garaże i łazienką, pamiętając tylko, że przy tych dwóch pomieszczeniach należy wylewkę zabezpieczyć dodatkowo przeciwwilgociowo.

Wylewkę anhydrytową wykonuje się na przygotowanym wcześniej podłożu, przy montażu, którego trzeba sobie wyobrazić, że wylewka anhydrytowa ma konsystencję „śmietany”, dlatego też, wszystkie folie, taśma brzegowa, jakieś miejsca nie zabezpieczone, powinny być sklejone szczelnie taśmą.

Wylewka anhydrytowa umożliwia również wykonanie stosunkowo dużych pól dylatacyjnych, które wynoszą do 300 m2 przy ogrzewaniu podłogowym, dla porównania wylewkę cementową z miksokreta trzeba dylatować co 25 m2.

Wybierz solidnego wykonawcę i zamów wylewki anhydrytowe od firmy TERMOLIT z Wrocławia.

Aby poznać dokładną wycenę dla swojej inwestycji wylewki anhydrytowej we Wrocławiu i okolicach, zadzwoń pod nr tel.: +48 513 148 985 lub napisz do nas wiadomość na termolit.pl/kontakt.html