Partnerzy portalu

Wybór kominka elektrycznego z termostatem: 3 modele, które zapewnią ciepło w zimie

Opublikowano: 16-11-2023 Źródło: źródło zewnętrzne
SPONSOROWANE

Kominek elektryczny z termoregulatorem pomaga ręcznie regulować temperaturę ogrzewania pomieszczenia i odpowiednio oszczędza zużycie energii. Eksperci E-Katalogu opowiadają o cechach popularnych modeli tych urządzeń grzewczych.


Fot. morkovkapiy/Adobe Stock Fot. morkovkapiy/Adobe Stock

Aflamo MAJESTIC 50

Wnękowy model kominka elektrycznego idealnie nadaje się do montażu we wnęce ściennej niewielkiego pomieszczenia. Urządzenie jest przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 15 metrów kwadratowych w temperaturze 18-30°C. Podczas pracy MAJESTIC 50 nie zaleca się otwierania okien: nagły skok temperatury powoduje zadziałanie czujnika i wyłączenie urządzenia. Kominek jest całkowicie bezpieczny: szyba nie nagrzewa się podczas pracy, a dekoracyjny efekt ognia, który jest dostępny bez ogrzewania, można podziwiać nie tylko zimą, ale także latem.

Funkcjami paleniska można sterować za pomocą pilota, który pozwala wybrać efekt wizualny płomienia, stopień nagrzania urządzenia itp. Maksymalny poziom zużycia energii przy wyborze temperatury 30°C wynosi około 1500 W.

Źródło: E-Katalog Źródło: E-Katalog

Cena Aflamo MAJESTIC 50 w e-Katalog - katalog towarów wynosi od 2 347 zł.

ArtiFlame ANDANTE CORNER AF28S

Naścienny kominek elektryczny wykonany z fornirowanej płyty MDF przeznaczony jest do pracy w zamkniętych pomieszczeniach o powierzchni do 15 metrów kwadratowych. Pilot zdalnego sterowania umożliwia użytkownikowi łatwą regulację temperatury termostatu, prędkości wentylatora i jasności płomienia.

ANDANTE CORNER AF28S można cieszyć się o każdej porze roku. Zalety modelu - imitacja dźwięku trzaskającego, palącego się drewna oraz wbudowany timer.

Cena w polskich sklepach internetowych - od 3 900 zł.

Dimplex Danville

Realistyczne odwzorowanie prawdziwego kominka z efektem tlącego się drewna, wsparcie dla technologii Opti-Myst oraz trójwymiarowy efekt płomienia sprawiają, że Dimplex Danville to idealny dodatek do każdego wnętrza. Wysokiej jakości dwustopniowe ogrzewanie pomieszczeń o powierzchni do 20 metrów kwadratowych, wygodne zdalne sterowanie, symulacja dymu (generator pary) i nawilżanie powietrza to tylko niektóre z głównych zalet tego grzejnika.

Pobór mocy w trybie imitacji płomienia wynosi 300W, a w trybie maksymalnego ogrzewania - 2000W. Funkcje Dimplex Danville obejmują ręczną regulację temperatury, wentylator grzewczy i wygodne ustawienia intensywności sztucznego płomienia.

Cena online waha się od 5 050 zł do 5 270 zł.

Uwaga. W materiale wykorzystano dane z portalu porównywarki cen e-katalog.pl. Informacje są aktualne na połowę października 2023 r.

    Konferencje Inżynieria

    WIEDZA. BIZNES. ATRAKCJE

    Sprawdź najbliższe wydarzenia