Podczas konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące dr inż. Rafał Sieńko z Politechniki Krakowskiej przedstawi referat Inwestycja budowlana jako źródło różnych zanieczyszczeń. Prelegent wprowadzi uczestników konferencji w zagadnienia dotyczące wpływu budowy na obiekty sąsiadujące, stawiając pytania na temat różnych wpływów mechanicznych i niemechanicznych generowanych przez prace budowalne oraz przepisów prawnych regulujących zakresy tych oddziaływań.

Zapraszamy do udziału w I Konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące. W tym roku zorganizowana zostanie wyłącznie w formule online, do tego każdy może wziąć w niej udział za darmo. Wystarczy jedynie się zarejestrować.

Poza Rafałem Sieńką w gronie prelegentów pojawią się specjaliści z zakresu inżynierii lądowej, monitorowania konstrukcji, prawa oraz ubezpieczeń w zakresie ubezpieczania obiektów kubaturowych, instalacji podziemnych oraz obiektów budownictwa komunikacyjnego. Eksperci omówią oddziaływania o charakterze statycznym i dynamicznym, hałas czy zanieczyszczenie pyłem i zapachem. Zajmą się także kwestiami wymagań prawnych chroniących interesy właścicieli sąsiednich nieruchomości, odpowiedniego ubezpieczenia budowy, a także odpowiedzi obiektów.

Zapraszamy do udziału w I Konferencji Wpływ Budowy na Obiekty Sąsiadujące. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia.