Tomasz Kamiński w swojej prezentacji wnikliwie omówi poszczególne etapy związane z doborem technologii naprawy oraz zaprezentuje korzyści wynikające ze współpracy z dostawcą technologii. Zaprezentuje także konkretne przypadki, związane z renowacją zbiornika wody surowej w Wasilkowie oraz zapory wodnej w Wapiennicy.

Tomasz Kamiński jest kierownikiem regionu w firmie Hufgard Polska. Z wykształcenia – magister inżynier budownictwa i geodeta. W ramach doskonalenia zawodowego i biznesowego, zdobył również uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeń oraz ukończył studia z zakresu zarządzania sprzedażą. Doświadczenie zawodowe budował u wiodących producentów chemii budowlanej na świecie. Jest praktykiem, często i chętnie bywa na budowach, wysoko ceni sobie relacje z ludźmi i fachowe doradztwo.

Inżynieria Bezwykopowa - WIEDZA, BIZNES, ATRAKCJE

XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „Inżynieria Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 13–15 czerwca 2023 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Konferencja rozpocznie się od warsztatów. Wykłady uznanych ekspertów odbędą się w ramach trzech sesji. Poza tym będzie można obejrzeć pokazy technologii na żywo, a jedna z planowanych atrakcji to spotkanie z cenionym dziennikarzem Marcinem Prokopem. Tradycyjnie kulminacyjnym momentem będzie rozdanie TYTANÓW, czyli branżowych nagród.

Program, prelegenci, atrakcje – wszystkie szczegóły dotyczące konferencji znajdziesz TUTAJ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i weź udział w dorocznym święcie branży bezwykopowej o zasięgu międzynarodowym.

Przeczytaj także: Renowacja rur ciśnieniowych