Partnerzy portalu

Quickplanner3D – nowy wymiar planowania przewiertów

Opublikowano: 01-06-2023 Źródło: inzynieria.com

W dniach 13–15 czerwca 2023 r. w Tomaszowicach pod Krakowem odbędzie się XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa” #IB2023. Jednym z prelegentów będzie Paweł Jagielski z firmy Tracto-Technik, który zaprezentuje zalety oprogramowania służącego do planowania przewiertów Quickplanner3D.


Przewierty HDD. Fot. Adobe Stock Przewierty HDD. Fot. Adobe Stock

Dokładne zaplanowanie trasy wiercenia ma kluczowe znaczenie dla każdego przewiertu HDD. Obliczenie optymalnej trasy wiercenia, uwzględniającej wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na jej przebieg, jest jednak zadaniem skomplikowanym i często czasochłonnym. W przypadku złożonych wierceń niewystarczające okazują się nawet dedykowane narzędzia do planowania. Wtedy nie pozostaje już nic innego jak ręczne dokonywanie obliczeń.

Paweł Jagielski, Tracto-Technik. Fot. Quality Studio Paweł Jagielski, Tracto-Technik. Fot. Quality Studio

Dlatego w ścisłej współpracy z doświadczonymi specjalistami HDD firma Tracto-Technik opracowała Quickplanner3D. Dzięki temu oprogramowaniu można automatycznie i szybko zaplanować optymalną trasę wiercenia. Inteligentny algorytm oblicza najkrótszą trasę w trzech wymiarach i niezawodnie uwzględnia wszystkie punkty i parametry ograniczające. Umożliwia to sprawne zaplanowanie i szybkie sprawdzenie wykonalności trasy wiercenia. Oprogramowania nie trzeba instalować. Może być używane z dowolnym komputerem lub laptopem z dostępem do Internetu.

Paweł Jagielski, country menager na Polskę w Tracto-Technik w swoim wystąpieniu zaprezentuje gościom Konferencji „Inżynieria Bezwykopowa" możliwości narzędzia Quickplanner3D, odpowie też na pytania szczegółowe.

Inżynieria Bezwykopowa - WIEDZA, BIZNES, ATRAKCJE

XXI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „Inżynieria Bezwykopowa” odbędzie się w dniach 13–15 czerwca 2023 r. w podkrakowskich Tomaszowicach, a także online poprzez serwis akademia.inzynieria.com.

Konferencja rozpocznie się od warsztatów. Wykłady uznanych ekspertów odbędą się w ramach trzech sesji. Poza tym będzie można obejrzeć pokazy technologii na żywo, a jedna z planowanych atrakcji to spotkanie z cenionym dziennikarzem Marcinem Prokopem. Tradycyjnie kulminacyjnym momentem będzie rozdanie TYTANÓW, czyli branżowych nagród.

Program, prelegenci, atrakcje – wszystkie szczegóły dotyczące konferencji znajdziesz TUTAJ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i weź udział w dorocznym święcie branży bezwykopowej o zasięgu międzynarodowym.

Przeczytaj także: Dobór technologii napraw w infrastrukturze wodno-kanalizacyjnej

Foto, video, animacje 3D, VR

Twój partner w multimediach.

Sprawdź naszą ofertę!