• Partner portalu
  • Partner portalu
  • Partner portalu
Partnerzy portalu

Zakończyła się 28. edycja targów WOD-KAN w Bydgoszczy

Opublikowano: 10-05-2022 (Aktualizacja: 12-05-2022) Źródło: inzynieria.com

12 maja 2022 r. (czwartek) zakończyły się w Bydgoszczy 28. Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN. Wydarzenie organizowane przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie" wróciło po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.


Fot. Quality Studio Fot. Quality Studio

Przez ostatnie trzy dni - od 10 do 12 maja, trwały targi WOD-KAN, na których spotkali się wystawcy oraz liczni goście z całego świata. Od niemal 30 lat prezentują się tu przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne a także dostawcy usług i sprzętu. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 10 000 uczestników, prezentujących swoje stoiska na powierzchni 15 000 m2.

Pandemia na dwa lata przerwała nam  tradycję spotkań na Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń WOD-KAN. Brakowało nam Targów, kontaktów z wystawcami i gośćmi, tak licznie odwiedzającymi Bydgoszcz. Rzeczywistość, w której od wielu miesięcy przyszło nam funkcjonować nie jest łatwa, ale mamy jednocześnie świadomość siły i jedności naszej branży, tworzonej przede wszystkim przez wyjątkowych ludzi. To oni nie raz udowodnili, że w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć. Tym ważniejsze są dla nas cenne, osobiste spotkania i dlatego wdrożymy na ten wyjątkowy czas kompleksowe rozwiązania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim odwiedzającym nasze Targi - przyznał Krzysztof Dąbrowski, Prezes IGWP - organizatora wydarzenia.

Podczas uroczystego otwarcia zostały rozdane nagrody Grand Prix. Później uczestnicy mogli zapoznać się z nowymi technologiami i wziąć udział w konferencji o ukraińskiej branży wod-kan w czasie wojny. Wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji i ciekawych spotkań, m.in odbyły się bezpłatne konsultacje prawno-ekonomiczne dla przedsiębiorstw wodociągowo kanalizacyjnych, a także prelekcje o wdrożeniach i zastosowaniach praktycznych nowoczesnych rozwiązań.

Nie zabrakło rozrywek dla wystawców – #Targi Nocą były okazją do odpoczynku lub tańców przy rytmach muzyki współczesnej. W Młynach Rothera odbył się bankiet regionalny.

Stoisko Grypy Wydawnictwo Inzynieria, New Idea House i Quality Studio na Targach WOD-KAN 2022 - Fot. Quality Studio Stoisko Grypy Wydawnictwo Inzynieria, New Idea House i Quality Studio na Targach WOD-KAN 2022 - Fot. Quality Studio

W targach wzięła udział również Grupa Wydawnictwo INŻYNIERIA, New Idea House oraz Quality Studio.

Przeczytaj także: Odwieczne pytanie – jak wybrać najbardziej odpowiednią technologię bezwykopową?

Foto, video, animacje 3D, VR

Twój partner w multimediach.

Sprawdź naszą ofertę!