Jeszcze 20 lat temu nie mieliśmy telefonów komórkowych, a dzisiaj trudno bez nich wyobrazić sobie codzienne życie. To już nie tylko urządzenia do rozmowy, ale wielofunkcyjne multimedialne centra komunikacyjne. Przeglądamy w nich zasoby Internetu, oglądamy filmy, wykonujemy wysokiej rozdzielczości zdjęcia, szukamy rozrywki, ale również płacimy z ich użyciem. Mobilne kanały komunikacji tworzą rewolucyjne funkcje i w przyszłości będą jeszcze ważniejsze w komunikacji, również tej marketingowej.

Content marketing cały czas się rozwija i stanowi o skuteczności działań.

„Content is king” to cytat, o którym pamięta dzisiaj każdy specjalista od marketingu. Interesująca treść, case study czy poradniki i szkolenia zastępują tradycyjną reklamę i najlepsze nawet slogany reklamowe. Zainteresowanie odbiorców wymaga aktualnie przygotowania treści ciekawej dla określonej grupy docelowej, a nie krzykliwych
obrazków i haseł w stylu „Ojciec, prać?”.

Te dwa, opisane zaledwie kilkoma słowy, przykłady stanowią miniwstęp do ogromnego zbioru wiedzy nt. wyzwań, jakie stawia współczesny marketing profesjonalistom odpowiedzialnym za opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych.

Zapraszamy Państwa do lektury naszego nowego poradnika, w którym będziemy chcieli zwrócić Waszą uwagę na ważne naszym zdaniem i istotne działania oraz trendy w marketingu. Treść poradnika dostępna wyłącznie w pliku PDF do pobrania TUTAJ.