Usuwanie oznakowania poziomego wodą

W naszej ofercie znajdziesz między innymi kompleksową usługę usuwania oznakowania poziomego wodą, czyli innymi słowy, usuwanie linii wodą pod ciśnieniem. Stosowanie oznakowania poziomego w wielu miejscach konieczne jest w określonych sytuacjach – na przykład, kiedy w danym obiekcie przemysłowym odbywa się czynna produkcja – oznakowanie jest jednak potrzebne tylko na czas trwania prac magazynowych. Kiedy się skończą i obiekt nie jest przez nikogo używany, część oznaczeń może nawet wprowadzać w błąd lub tworzyć niepotrzebny chaos. Podobnie jest w przypadku, gdy teren lub obiekt ulegają zmianom i przekształceniom w zakresie projektu lub zagospodarowania, albo gdy są użytkowane w innym celu niż były wcześniej – na przykład zwykły parking ma stać się postojem dla samochodów ciężarowych – w tego typu sytuacjach konieczne bywa usunięcie wykonanego wcześniej oznakowania poziomego lub jego poszczególnych elementów tak, aby nowa lub przekształcona przestrzeń dostosowana była do nowego sposobu jej użytkowania. Wtedy właśnie przydać się może usuwanie oznakowania poziomego wodą pod ciśnieniem.

Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem – usługa

Jeśli danej powierzchni, na której znajduje się oznakowanie poziome, nie można szlifować ze względu na zbyt delikatną strukturę lub pozostawiane szkodliwych odpadów na powłokach, warto zdecydować się właśnie na metodę usuwania linii wodą pod ciśnieniem. Metoda ta nie uszkadza nawierzchni i jest znacznie mniej inwazyjna od innych sposobów usuwania oznakowania poziomego. Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem nie uszkadza nawierzchni i pozwala usunąć oznakowanie z trudno dostępnych miejsc, gdyż woda dociera nawet w szczeliny asfaltu lub innej nawierzchni. Do wykonania usługi usuwania oznakowania poziomego używa się jedynie wody bez dodatku chemikaliów, dlatego technika ta jest przyjazna dla środowiska. Co więcej, po usunięciu linii wodą możemy ponownie wykonać oznakowanie, gdy tylko nawierzchnia wyschnie i jeśli jest taka potrzeba.

Usuwanie oznakowania poziomego wodą – kiedy jest stosowane?

Ta bezpieczna dla otoczenia technika usuwania linii wodą pod ciśnieniem poradzi sobie z usuwaniem znaków termoutwardzalnych, chemoutwardzalnych, cienkowarstwowych oraz grubowarstwowych – jest to zatem bardzo skuteczna metoda, którą warto wykorzystywać. Ponadto można ją stosować w każdych warunkach atmosferycznych, co dodatkowo działa na jej korzyść. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi usuwania oznakowania poziomego wodą – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie.