Wybrane aspekty powyższych zagadnień prelegent przedstawi na przykładzie realizacji głębokich wykopów w odmiennych warunkach gruntowo-wodnych. Zwróci przy tym uwagę m.in. na obiekty budownictwa podzielnego, takie jak choćby tunele, które są narażone na georyzyka w sposób szczególny. Podczas swojego wystąpienia opowie też m.in. o roli dokładności rozpoznania tych warunków, tworzeniu wiarygodnego i użytecznego modelu podłoża oraz minimalizacji georyzyka i zarządzaniu nim.

Tegoroczna Konferencja Budownictwo Podziemne poświęcona będzie wykorzystaniu przestrzeni podziemnej w inwestycjach infrastrukturalnych i kubaturowych. W programie znajda się takie zagadnienia jak: budowa i rozbudowa metra w dużych obszarach miejskich, aspekty społeczne i ekonomiczne inwestycji tunelowych czy innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne. Przedstawione i omówione zostaną również największe polskie i zagraniczne projekty tunelowe.

III Konferencja Budownictwo Podziemne odbędzie się w dniach 11–12 kwietnia 2018 r. w Radisson Blu Sobieski Hotel**** w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Z tematyką tegorocznej edycji konferencji możesz zapoznać się na stronie www wydarzenia.

Rejestracja online dostępna jest tutaj.

Przeczytaj także relację z II Konferencji Budownictwo Podziemne