W dniach 19–21 października br., w murach Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się 14. edycja konferencji Infrastruktura Podziemna Miast. W jej organizację, zgodnie z tradycją, włączyło się stowarzyszenie ITA–AITES (International Tunneling and Underground Space Association).
Olivier Vion, ITA-AITES. Fot. Quality Studio
Podjęcie debaty na temat sposobów wykorzystania przestrzeni podziemnej jest niezwykle istotne – dlatego niezmiennie na łamach kwartalnika „GDMT geoinżynieria drogi mosty tunele” oraz portalu inzynieria.com powracamy do tego tematu. Chętnie też wsparliśmy organizację XIV Konferencji Naukowo-Technicznej Infrastruktura Podziemna Miast – wierzymy, iż ta platforma wymiany myśli i doświadczeń pozytywnie wpłynie na rozwój budownictwa podziemnego również w naszym kraju.
Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem ITA–AITES wśród wielu znaczących w branży prelegentów pojawią się także przedstawiciele stowarzyszenia – znani eksperci: Lars Babendererde, wiceprezydent International Tunneling and Underground Space Association, a także Olivier Vion.
O czym będą mówić eksperci? O tym już wkrótce na łamach portalu inzynieria.com! Zdradzimy jedynie, że Olivier Vion podejmie jakże istotny obecnie temat zrównoważonego rozwoju w obrębie budowy tuneli.
Zapraszamy do śledzenia portalu!
O Konferencji Infrastruktura Podziemna Miast
XIV Konferencja Naukowo-Techniczna Infrastruktura Podziemna Miast odbędzie się w dniach od 19 do 21 października br., w murach Politechniki Wrocławskiej oraz na platformie Akademia Inżynieria. Wśród prelekcji znajdą się wystąpienia dotyczące aplikacji dobrze znanych oraz nowoczesnych technologii, ale też omawiające realizację ważnych projektów – takich jak tunel pod cieśniną Świną czy też Trasa Łagiewnicka w Krakowie. Nie zabraknie również możliwości uzyskania praktycznej wiedzy dotyczącej stosowania wybranych rozwiązań.
Pierwsze dwa dni poświęcone zostaną na obrady i istotne branżowe rozmowy – natomiast trzeciego dnia uczestnicy wybiorą się do Hydropolis: unikatowego centrum wiedzy o wodzie, znajdującego się w wyjątkowym obiekcie zlokalizowanym pod ziemią. Ekspozycja poświęcona wodzie mieści się bowiem w XIX-wiecznym podziemnym zbiorniku wody czystej.
Nie czekaj, zarejestruj się!
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.