Wyzwania technologiczne i projektowe podczas realizacji tunelu drogowego w woj. małopolskim będą tematem jednego z wystąpień podczas tegorocznej konferencji "Budownictwo Podziemne".
Fot. GDDKiA
Tunel drogowy, który powstanie w ciągu tzw. Zakopianki w Małopolsce, będzie najdłuższym pozamiejskim tunelem w kraju. Zostanie zbudowany w trudnych warunkach geologicznych i hydrologicznych – pod wzniesieniem Mały Luboń. Na jaką metodę zdecyduje się wykonawca prac i jakie są największe wyzwania technologiczne oraz projektowe związane z realizacją tego przedsięwzięcia? Odpowiedzi na niektóre z pytań dotyczących tego projektu podczas II Konferencji „Budownictwo Podziemne” udzieli Felice Schiavone z firmy ASTALDI S.p.A.
Kolejny przedstawiciel tej firmy – Mateusz Witczyński, opowie natomiast o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu budownictwa podziemnego, które zostały zastosowane podczas budowy centralnego odcinka II linii metra w Warszawie, Multimodalnego Dworca Łódź Fabryczna oraz trasy szybkiego ruchu S2 Puławska–Przyczółkowa (czyli tzw. tunelu pod Ursynowem).
Zobacz także tematy specjalne: „Łódź Fabryczna” oraz II linia metra
Więcej informacji na temat II Konferencji „Budownictwo Podziemne”
Jaką metodą zostanie wykonany tunel w ciągu S7?
O budowie tuneli w ciągu tzw. Zakopianki podczas tegorocznej konferencji „Budownictwo Podziemne”
Niebawem rozpocznie się realizacja tunelu drogowego w ciągu tzw. Zakopianki. Przedstawiciel firmy odpowiedzialnej za realizację inwestycji opowie o wyzwaniach technologicznych i związanych z realizacją przedsięwzięciach.
Tunel drogowy, który powstanie w ciągu tzw. Zakopianki w Małopolsce, będzie najdłuższym pozamiejskim tunelem w kraju. Zostanie zbudowany w trudnych warunkach geologicznych i hydrologicznych – pod wzniesieniem Mały Luboń (woj. małopolskie). Na jaką metodę zdecyduje się wykonawca prac, czyli firma ASTALDI S.p.A., i jakie są największe wyzwania technologiczne i projektowe związane z realizacją tego przedsięwzięcia? Odpowiedzi na te pytania podczas II Konferencji „Budownictwo Podziemne” udzieli Felice Schiavone z firmy ASTALDI S.p.A.
Kolejny przedstawiciel tej firmy – Mateusz Witczyński – podczas tegorocznej konferencji opowie natomiast o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu budownictwa podziemnego, które zostały zastosowane podczas budowy centralnego odcinka II linii metra w Warszawie, Multimodalnego Dworca Łódź Fabryczna oraz trasy szybkiego ruchu S2 Puławska–Przyczółkowa (czyli tzw. tunelu pod Ursynowem).
Zobacz także temat specjalny „Łódź Fabryczna”
Więcej informacji na temat II Konferencji „Budownictwo Podziemne”
Foto, video, animacje 3D, VR
Twój partner w multimediach.
Sprawdź naszą ofertę!
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przejdź do formularza logowania/rejestracji.